Skocz do zawartości

CBR F-4i Sport 01-03 Co sadzicie???


Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie mojego sprzeta historia wyglada tak :

Honda CBR 600 F nie FS!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

rocznik i model 2002 przebieg okolo 7000 tys.

czyszczony i pielegnowany lepiej jak zona!!!!!

 

jestem drugim wlascicielem pierwszy mial ja 3 miesiace i sie slizgnol !!!!

ja kupilem i zrobilem dla pewnosci rame i widly oddalem to specjalnej firmy co sie zajmuje ramami wsadzili na maszyne laserowa pomierzyli wystawili certyfikat i skasowali mnie 850 Euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (wszystkie dokumenty sa !!!) po roku jazdy zapragnolem miec sporta po wyliczeniu ile trzeba dolozyc kasy przeliczylem ze kupie wszystko co potrzebne do przerobki na ebay a swoje czesci tez wystawie .

od jednego goscia z forum CBR kupilem wczystko : rame od FS, tylna obudowe z siedzeniami , co do tylu bardzo mi sie podobal tyl z LEDAMI i tak zrobilem kupilem caly nowy dol z lampa LEDS biala .

Tak wygladal na rok 2004 !!!

Na rok 2005 zplanowalem przerobke na Repsola i tak zrobilem , wsadzilem nowe opony BT10 , pomalowalem zbiornik ,felgi proszkowo, boki sa oblozone folia i nalozone sa naklejki REPSOLA z GP 2002 kupione w USA , dolozylem sportowy tlumik kupiony w POLO i to tyle .

dodatkowo wymieniali mi w Hondzie napinacz i lancuch rozrzadu na gwarancji !!!!!!!!! gdzie dali mi kolejne 12 miwsiecy przedluzonej gwarancji na to do pazdziernika 2005.

 

Teraz moze o powodzie dlaczego sprzedaje bo tak go szykowalem i dla niektorych moze to byc dziwne !!!!

 

1. bylem na zlocie Harleya i zachorowalem na Customa a dokladnie na draga z laczkiem 240 ztylu z silnikiem od buella albo HD.

2. urodzil mi sie bobas ma teraz 12 dni i zonka martwi sie predkosciami na plastiku a co do Harego by sie tak mocno nie martwila!!!!

 

co do sprzeta moge dolozyc moj stroj komplet Vanucii i kask AGV 46 Rossi

 

 

Jest to jedyna taka CBR-ka w barwach Repsola 46 na forum cbrforum.de

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko Andi brzmi zachecająco lecz przy odsprzedazy nikt w polsce mi nie uwiezy w bajke o przerobkach z potrzeby serca a wiec bedzie spora utrata wartosci,tak wiec i twoja cena musialaby mnie zachecic do kupna a wiec ile??????????

I gdzie jest moto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie bajka po prostu mailem ochote i kase tak zrobic moj motor a ze zachorowalem na Harleya to juz inna sprawa.

 

kasa juz jest na niego odlozona i wlasnie zalatwiam z USA felgi i silnik

bo od tego musze zaczac bo to sa uwarunkowania pod konkretna rame jaka ma byc wykonana

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że jestes zainteresowany kupnem takiego motocykla. Więc mam taką do sprzedania, rocznik 2002, żółto-czarna, model F4i Sport, z wymienionym sportowym wydechem. Motocykl jest sprowadzony z Kanady, nie jeżdżony w Polsce. Jeśli chcesz jakies zdjątka, to znajde i mogę przesłac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA bedzie na sprzedaz po sezonie .Chociaz to nie sport to jednak wypasiona na full !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i oczywiscie salon Polska ,amor Ohlins,stalowe przewody,filtr KN,wydech Leo vince tytan oval,nowe Bridgestone BT56 mam w garazu nie uzywane zaloze do sprzedazy,male kierunki ,nowiutenki D.I.D , ZADNEJ GLEBY !!!!! ;) sprzedaje bo kupuje cruisera i robie komus prezent :) cud ,miod,palce lizac :D zdjecia w galeri osobistej rok 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki LAMASSU ale tylko SPORT

 

[ Dopisane: 18-08-2005, 19:57 ]

Witam, widzę że jestes zainteresowany kupnem takiego motocykla. Więc mam taką do sprzedania, rocznik 2002, żółto-czarna, model F4i Sport, z wymienionym sportowym wydechem. Motocykl jest sprowadzony z Kanady, nie jeżdżony w Polsce. Jeśli chcesz jakies zdjątka, to znajde i mogę przesłac.  

Pozdro

Witam ,dawaj szczegóły na pw lub [email protected] ,jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...