Skocz do zawartości

dziewczynki i motory


Rekomendowane odpowiedzi

AJ jak to ładnie wygląda jak facet jedzie na ścigu a z tyłu pasażerce spod kasku wystają jasne bląd włosy. i coś w tym jest że posiadacz ostrej 600 setki jeździ z laską.

Odpowiedz jasna kobietom podobają sie motory sportowe szybkie i oczywiście markowe bo która dziewczyna posadzi swoją pupe na mz albo wsce :)

jako miłośnik motorów crossowych zwracam się do Waszego zacnego grona i pytam jak to jest z Crossami ???? jest szansa że zobaczycie fajną wieprzowinke z tyłu na Crosie ... SZEROKOŚCI!!!! :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na plastiku mozesz sie lansowac po miescie.. ( na gumce np)

,,Blachary" wlasnie na to lecą... do tego sporty sa ladne i w ogole

 

Blachara- dziewczyna/kobieta ktora latwo blizej poznac poprzez posiadanie samochodu/motocykla( ,,scigacza" np)

 

Nom... a tak w ogole to dziwny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachara- dziewczyna/kobieta ktora latwo blizej poznac poprzez posiadanie samochodu/motocykla( ,,scigacza" np)
, które opiera się głównie na kontakcie fizycznym, ze względu na brak możliwości nawiązania inteligentnego kontaku werbalnego. Zdarzyć też się może, że 'nasza' blachara będzie widziana następnego dnia na motocyklu innego motocyklisty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
chłopaki chodziło mi czy ja wyrwe jakąś blachare na crossa bo na ściga wiem że lecą bez urazy ale piszcie na temat :)  :P

 

Koleś wpadłeś dziś na forum i siejesz tematami jak chłopek ziarnem na polu. Dodatkowo nie sądzę, aby podobne tematy podnosiły jakość forum, a już na pewno nie tego szacownego działu. Piszę to tutaj, a nie na PW, bo może bardziej do Ciebie trafi, zanim znów zacznę dostawać raporty na Twoje posty... Lepiej się zastanów, to nie czat o dupie maryni i podrywaniu panien tylko forum motocyklowe.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam DT 125 '04 i czesto z moją dziewczyną gdzies jezdzimy, nad wode, w góry itp. Poznalem ją jak bylem nad morzem, wtedy ona nie wiedziala ze mam motocykl, przynajmniej wiem ze leci na mnie a nie na moto bo dziewczyny ktora jest ze mna tylko dlatego ze mam moto nie chcialbym miec :mrgreen:

wiec blachary to mnie mogą conajwyzej cmoknąć :mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...