Skocz do zawartości

Moja nowa VFR :)


Gość PCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim :P

 

W ubiegły piątek zakończyłem naprawę swojej VFRki po czerwcowym szlifie. Motocykl wygląda piknie, wszystkie elementy zostały wymienione na oryginalne, nowy lakier, nowe oryginalne naklejki.

 

Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować Dawidowi (dofo), który to pomógł mi w zakupie części w DE. Bardzo dziękuję dofo za walkę na aukcjach.

 

Przy okazji naprawy motcykla wymieniłem łożysko główki ramy, uszczelniacze wraz z zgarniaczami i olejem w przednich lagach.

 

Niestety jestem zmuszony sprzedać ją :D . Jestem w trakcie kupna mieszkania, a co z tym idzie mam dużo wydatków. :? Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem proszę na PW. Jest to motocykl pewny bez jakiegokolwiek wkładu finansowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Occult

 

z jednej strony ciesze sie ze wszystko naprawiles i doprowadziles VFR-ke do stanu originalnego - gratulacje.

A z drugiej strony szkoda ze musisz ja sprzedac,zadbaj przynajmniej zeby poszla w dobre rece, VFR to maszyna ktora wymaga nie tylko opieki, ona wymaga milosci , i sluzy czlowiekowi wieki :P

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, kto sie stanie szczęśliwym posiadaczem tego egemplarza.

Narazie nic nie mówię. :P

 

Wierzę, że pójdzie w dobre ręce. Miło mi będzie słyszeć dobre słowa o moim trzecim oczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak ze sklepu - sliczna.

Ja bym nie sprzedawal,zobaczysz jeszcze ta sprzedaz pozalujesz.

Odwaliles kawal DOBREJ roboty  

:)  Respect

 

SirAdam

 

Dziękuję.

Lubię aby motocykl wyglądał dobrze. Dlatego też starałem się jak mogłem i naprawiłem VFR profesionalnie.

 

Sir :P

 

Nieraz w życiu ważniejsze są rzeczy niż pasja. Postaram sie wrócić na motocykl w miarę możliwości jak najszybciej. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda super! Szkoda jej sprzedawać, ale w życiu niestety różnie bywa... Musiałeś się przy niej pewnie trochę narobić żeby doprowadzic ją do takiego stanu :)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty powiedziała?? "jak nigdy"?? Wnioskuje o bana dla tej Pani... :D

A co Yaco nerwy ci puszczają :P . Widziałem ją dzisiaj na żywca (nie anię, tylko VFR). Po liftingu wygląda pięknie jak nigdy ;) . Zresztą dwie siostry z japońskiego kontenera najlepiej wyglądają razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...