Skocz do zawartości

Czy podoba wam się Ducati Monster?


Gość Gościu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za pytanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8)

To tak jak by mi sie ktoś spytał czy podoba mi się widok Pameli Anderson leżącej w łóżku z Cameron Diaz kiwających na mnie palcami :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)  8)  

To tak jak by mi sie ktoś spytał czy podoba mi się widok Pameli Anderson leżącej w łóżku z Cameron Diaz kiwających na mnie palcami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Pozdrawiam

Dyzio

 

    Gościu jest niesamowity.......................................  

Wymyśla sposoby na te posty jak dzik:D  

A co do Ducati to ja bym to porównał do tego jakby trzy tajki zajmowały sie mną na raz:P  

 

 

Mam nadzieję że moja żona tego nie przeczyta:D    

 

 

Cos czuje ze zarobie na nowy motorek :twisted:

 

Dobra Panowie to ile placicie, zeby Wasze malzonki nie zobaczyly Waszych postow?? :twisted: :twisted:

 

 

heheheheh kazdy sposob jest dobry na zarobienie na moto :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nad miom Monstrum jeszcze popracuję w tym roku - nowe wydechy (krótkie, puszczone dołem, bo za dużo Monsterów jeździ z wydechami puszczonymi pod siodłem), ucięta pokrywa sprzęgła do połowy (będzie bardziej po uszach dźwiękiem dostać, no i będzie można sobie z zewnątrz popatrzeć, jak suech sprzęgło pracuje), malowanie ramy - na kolor ciemnostalowy, pod felgi i inne duperele :D

A poza tym czeka mnie standarowe bulenie za włoszczynę - przegląd po 15.000 km z wymianą pasków - pod 1000 zł, regulacja luzów zaworowych - pod 500 zł itp "drobiazgi". Muszę też wziąć nową oponę na przód - też kilka stówek. Ehh, to włoskie makaroniarstwo.... heheheh, trochę się trzeba popastwić 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucięta pokrywa sprzęgła do połowy (będzie bardziej po uszach dźwiękiem dostać, no i bedzie można sobie z zewnątrz popatrzeć, jak suech sprzęgło pracujealbum_view.php?id=142

Hej!

Oj, oj, oj !!!!!!!!!!!! co to się będzie działo :( :D 8O . Już słyszałem twoje sprzęgło teraz, a co to będzie potem?! Jak zdążę planowo wrócić z nart, to wpadne pooglądać was na Biedrusku.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad miom Monstrum jeszcze popracuję w tym roku - nowe wydechy (krótkie, puszczone dołem, bo za dużo Monsterów jeździ z wydechami puszczonymi pod siodłem), ucięta pokrywa sprzęgła do połowy (będzie bardziej po uszach dźwiękiem dostać, no i będzie można sobie z zewnątrz popatrzeć, jak suech sprzęgło pracuje), malowanie ramy - na kolor ciemnostalowy, pod felgi i inne duperele  :D  

A poza tym czeka mnie standarowe bulenie za włoszczynę - przegląd po 15.000 km z wymianą pasków - pod 1000 zł, regulacja luzów zaworowych - pod 500 zł itp "drobiazgi". Muszę też wziąć nową oponę na przód - też kilka stówek. Ehh, to włoskie makaroniarstwo.... heheheh, trochę się trzeba popastwić  8)  8)  8)

czekałem ąż wypowie się Dominik w tej sprawie ponieważ posiadacz takiego sprzętu powinien powiedzieć najwięcej o swoim sprzęcie mi pozostaje ocena jego wyglądu no i ewentualne podsłyszane opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nad miom Monstrum jeszcze popracuję w tym roku - nowe wydechy (krótkie, puszczone dołem, bo za dużo Monsterów jeździ z wydechami puszczonymi pod siodłem), ucięta pokrywa sprzęgła do połowy (będzie bardziej po uszach dźwiękiem dostać, no i będzie można sobie z zewnątrz popatrzeć, jak suech sprzęgło pracuje), malowanie ramy - na kolor ciemnostalowy, pod felgi i inne duperele  :D  

A poza tym czeka mnie standarowe bulenie za włoszczynę - przegląd po 15.000 km z wymianą pasków - pod 1000 zł, regulacja luzów zaworowych - pod 500 zł itp "drobiazgi". Muszę też wziąć nową oponę na przód - też kilka stówek. Ehh, to włoskie makaroniarstwo.... heheheh, trochę się trzeba popastwić  8)  8)  8)

czekałem ąż wypowie się Dominik w tej sprawie ponieważ posiadacz takiego sprzętu powinien powiedzieć najwięcej o swoim sprzęcie mi pozostaje ocena jego wyglądu no i ewentualne podsłyszane opinie

 

A co mam jeszcze o nim poopowiadać? Jakieś konkrety interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad miom Monstrum jeszcze popracuję w tym roku - nowe wydechy (krótkie, puszczone dołem, bo za dużo Monsterów jeździ z wydechami puszczonymi pod siodłem), ucięta pokrywa sprzęgła do połowy (będzie bardziej po uszach dźwiękiem dostać, no i będzie można sobie z zewnątrz popatrzeć, jak suech sprzęgło pracuje), malowanie ramy - na kolor ciemnostalowy, pod felgi i inne duperele  :D  

A poza tym czeka mnie standarowe bulenie za włoszczynę - przegląd po 15.000 km z wymianą pasków - pod 1000 zł, regulacja luzów zaworowych - pod 500 zł itp "drobiazgi". Muszę też wziąć nową oponę na przód - też kilka stówek. Ehh, to włoskie makaroniarstwo.... heheheh, trochę się trzeba popastwić  8)  8)  8)

czekałem ąż wypowie się Dominik w tej sprawie ponieważ posiadacz takiego sprzętu powinien powiedzieć najwięcej o swoim sprzęcie mi pozostaje ocena jego wyglądu no i ewentualne podsłyszane opinie

 

A co mam jeszcze o nim poopowiadać? Jakieś konkrety interesują?

kurcze troszkę się bujam po Poznaniu i jakoś Cię nie kojarzę widziałem z innych postów że malowałeś swój sprzęt Monster zawsze mi się podobał w czarnej perle musi wyglądać niźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze się temacik spodobał a to mnie cieszy!

Zazdroszcze Dominikowi ze ma te Ducati i tego Ktm-a

stary skąd ty masz na to kase????????????????????????????????????????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...