Skocz do zawartości

jakie enduro najlepsze dla dziewczyny! 50-70????


annuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Yamahe YZ 250...a poza tym to moim pierwszym motocyklem (nie licze RX którego praktycznie nie miałem) był DT 80 i nie zgadzam sie z twierdzeniem że żeby sie nauczć jeździć to trzeba mieć najpierw ogórka albo pony. Gówno prawda....a tak poza tym to polecam na początek może "krowiastą" ale stabilną DT80 a o DT50 zapomni bo jest krowiasta i raz słabsza od DT80. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o strzalek a takie pytanko brales udzial w bicu rekordu guinesa w ostrodzie w biciu bebnami w nocy ?? :Dbo w radiu slyszalem

Nie niebrałem, wczoraj dopiero wróciłem do Polski, ale brałem udział w bicu regordu na najdłuzszą flage polski na zlocie :P

a tak poza tym to dt moze byc troszke ciezka moze jakis HM jak mial strzalek

HM waży 82 kg beta chyba też. Ale RX czy senda tez są całkiem dobre na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam ci suzuki ts 70 lub 80 chlodzona ciecza. jest to (wg.mnie doskonaly motocykl) a koszty zakupu i utrzymania oraz czego ci nie zycze' date=' ewentualnych napraw nie sa wysokie.[/quote']

Przyłanczam się :!:

 

 

Ale RX czy senda tez są całkiem dobre na początek

A wyrwie się jakąś dobrą sztuke do 4tys. :?:

 

Chociaż DT 80 waży 115kg więc jeśli nie masz dość siły żeby podnieść go z ziemi to lepiej nie kupuj...

Właśnie o to mi chodziłi.

 

 

nie zgadzam sie z twierdzeniem że żeby sie nauczć jeździć to trzeba mieć najpierw ogórka albo pony.

Oczywiście że to nie jest regóła :!:

Moim zdaniem endurko 50ccm jest świetnym wyborem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz miala farta to wyrwiesz dobra sztuke do 2000PLN.

Nawet nie chodzi o to żeby wyrwać do 2k. ALe w cenie 2,5-3,0tys. można kupić idealne moto z orginalnym lakierem :!:

Także polecam TS :!:

Jeżeli zabraknie mocy można zastosować cylinder 70ccm który naprawde nie jest drogi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX z 95 roku spokojnie sprowadzi do 3000 zł. Za 3500 mozna mieć młodszy rocznik + 500 zł rejestracja. Ale ja uważam ze kosztuje to za duzo, jak na początek. Lepiej kup DT 80 zarejestrowaną na motorower, obniż sobie ją troche, i spokojnie sie z nią oswajaj. Ciężka jest, ale powinnaś dać rade, i masz motorek na kilka lat. Ewentualnie MTX 80, ale to jest sprzęt starszej konstrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem wam że DT80 odpada. Myśle że głównie ze względu na mase i gabaryty :!: nie wymagajcie za wiele od kobietki :!:

Moje TS była dla niej przyzwoita, ale wcale nie było tak łatwo :!:

RX to inna bajka :!: Jest sporo lżejszy :!: I nie rozumiem stwierdzenia że 3500 to za dużo na początek :!: A DT80 na motorower niby za ile chciał byś kupić :?: 3,5tys to minimum :!:

 

Tak dla sprecyzowania zaczynamy pojedynek między (TS, DT, RX a może jeszcze dołączyć Sende :?: ) Wszystkie motorki 50ccm :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo! a RX mozna kupic tak mniej wiecej za ile??? :-)

 

[ Dopisane: 09-08-2005, 12:05 ]

moze mi ktos wyslac jakichs zdjatko RX?

 

[ Dopisane: 09-08-2005, 12:20 ]

po waszychopiniach stwierdzam, ze najlepszy dla mnie motorek to TS-ka! dzieki wielkie! a co myslicie o jakims klasycznym? odpada?? :roll:

 

[ Dopisane: 09-08-2005, 12:22 ]

a tak wogole to dzieki wielkie, za zainteresowanie sie moim pytnkiem! bardzo mi pomogliscie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...