Skocz do zawartości

Jak Odblokowac scooterka??


p4w3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Evil or Very Mad nie quest tylko monsum' date=' jedzie 80 dych bo ja na tym tyle jechalem Evil or Very Mad , myslalem ze pooze mi ktos, ale sie mylilem , widze ze zami znawcy na tym forum!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Dzieki wielkie!! Evil or Very Mad[/quote']

Obrazileś się????( zapytaj se kogo chcesz ale chjinczyki oszukują )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Ja tez widzialem CBR jadaca 340 km/h na blacie tylko, ze kolega sobie zmienil go z jakims innym wydrukowanym... Ale mogl sie upierac, ze 340 km/h... Zmierz z jakims kumplem co ma japonski - oni nie oszukuja (moze 2-3%), bo im nie zalezy - a mogli by stracic klientow... Wiec ja bym tak nie wierzyl w te 80 km/h co masz na liczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam w ogole... te chinskie to sie nadaja do rozworzenia kapusty po wsi:-D byle nie za duzo bo zawiecha pojdzie :-D zmierz to jak tu juz powiedzieli z kims co ma motor z prawdziwego zdarzenia to pogadamy. ja w ogarku zrobilem sobie licznik do 90 a ze go przekraczal to bylem na 100% pewiem ze jade ponad setke bo licznik przebijalo.... z taka mala roznica ze mnie i tak wszyscy w miescie wyprzedzali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyprzedzali, bo trzeba bylo zrobic do 180 licznik .

 

nie no moze oni tez sobie liczniki poprzerabiali... i to dlatego.

 

a ty p4w3k daj znac jak zrobisz pomiar, tylko bardzo prosze nie oszukuj za zadne skarby bo w ten sposob to nic sie tu nie pomoze. w sumie to lepiej jakbys zanizyl niz zawyzyl...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a moze skoro 4umowicze nie umieja Ci pomóc... to zdecyduj sie jednak na bólenie w serwisówce, moim zdaniem zapłacisz siano i... podleczysz psychike, bo z tymi blokadami to moim zdaniem różnie bywa, a mówiac szczerze, bardzo CI potrzebne to 10 czy 5 kmh wiecej ??:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno mnie tu niebylo :cry: widze ze Sami znawcy tutaj sie zebrali :-D :!: Napisalem ze szedl 50 to z naczy ze tyle szedl :D mierzylem z samochodem. I niewymądrzac sie :-D :-D :-D myslalem ze pomozecie mi w jaki kolwiek sposob ale sie mylilem to forum jest hu*a warte. wolalem zabulic 100zl zeby zdiac blokade :!: i idzie tyle ile ma na liczniku 80. jezeli nieznacie odpowiedzi na pytanie i nieumiecie doradzic to wcale niepiszcie bo tylko zamieszanie robicie i i sami siebie osmieszacie, widzialem padlo pare wiesniackich textow :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:

 

[ Dopisane: 11-11-2005, 18:17 ]

PS: niektorym wielkie dzieki za rady 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Zdiąc blokade z gaznika

 

Rozbujam godo 50km

 

jedzie 80 dych bo ja na tym tyle jechalem

 

idzie tyle ile ma na liczniku 80

 

a swoja droga to sam jestes wiesniacki. chcesz pokazac klase to idz do tego serwisu- zapytaj sie co i jak zdjeli i pochwal sie. bedziesz potem mogl sie przypucowac innym uzytkownikom, ktorzy beda potrzebowali pomocy w tej sprawie. chyba ze stawiasz kase nad więzy motocyklistow... :D i nie pisz ze 4um jest wiesniackie bo obrazasz mnie i innych uzytkownikow... nie pasuje- dowidzenia. podejrzewam jednak ze za niedlugi czas sie odezwiesz bo cos bedzie niedomagac w motorq. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...