Skocz do zawartości

wfm tuning


bogdan3211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

buahaha pierwszy i drugi bieg ma od crossa :D :-D :-D zawieszenie ma podwyzszone i BARDZIEJ MIEKKIE :D looo :D od kiedy to tak jest slyszał ktos?? Moze to jakis model 2006:D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza ma stopke centralna :lol:

 

stópka jak w hardcrossowej maszynie :D:D też takich uzywam :D

 

zawieszenie ma podwyzszone i BARDZIEJ MIEKKIE  looo  od kiedy to tak jest slyszał ktos??

 

to za pewne dzięki tym nie spotykanym kątom amorów z tyłu:D

 

ale blotnik tylny to napewno akcesoryjny acerbis albo ufo niepamietam dokładnie ale na bank model 2006 typ BAJA :D :-D :-) :-D 8O :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te dwa pokazane pod linkami to napewno, kurcze nie wiem poprostu nie wyobrazam sobie tego jak ktos oze sie na takim czyms pokazac przeciez panowie, no nie obciach?

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie temat zamieszczony nie tam gdzie trzeba, jakby poszedl w dziale enduro, toby zaraz zgrajka motorowerzystow obskoczyła i proponowała takie czy inne cięcia. Zamieszczając tu ten temat od razu liczyłbym się ze taką krytyką, bo sam dział mówi że to weteran albo klasyk, czyli rzecz do której diaks sięnie nadaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie temat zamieszczony nie tam gdzie trzeba, jakby poszedl w dziale enduro, toby zaraz zgrajka motorowerzystow obskoczyła i proponowała takie czy inne cięcia.

 

akurat ja tu "przybywam" z działu enduro i nie każdy ma tam motoroweri stosuje wiejskie patenty przeróbki wfm na "cross" i jesli ktoś by tam wyjechał z takim tematem to chyba sobie nie wyobrażasz co by sie działo zresztą jak poszukasz na forum to sam sie przekonasz co to jest krytyka :D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mundy wiem że ten oryginalny jest ciekawy ale był post co do jakości chromu na częściach ze skuterdebica więc szukałem też innych i ten mi się spodobał ;)

ten pierwszy droższy 25złgdybym chciał stary pochromować zapłąciłbym praktycznei tyle samo co za nowy.

 

Acha i szukam całe kolanko do wfm-ki ale niechromowane !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...