Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

OK przejdzmy do konkretow. Zobaczymy jak wszyscy Ci co pisali ze czesci do Aprili maja od reki poradza sobie z podstawami. Poszukuje NOWEGO tloka do silnika ROTAX123. Czekam na odzew/........

Chcesz masz! Znalezione! Cena 195zł

http://www.kemot.pl/tloki.php?kemotSESSID=...699486c11461204

I bierzesz tłok Aprilia 125 do rotaxa! No Problem!

Szukałem 3min!

Przy okazji za 600zł nakładają nowy nicasil!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przejdzmy do konkretow. Zobaczymy jak wszyscy Ci co pisali ze czesci do Aprili maja od reki poradza sobie z podstawami. Poszukuje NOWEGO tloka do silnika ROTAX123. Czekam na odzew/........

Chcesz masz! Znalezione! Cena 195zł

http://www.kemot.pl/tloki.php?kemotSESSID=...699486c11461204

I bierzesz tłok Aprilia 125 do rotaxa! No Problem!

Szukałem 3min!

Przy okazji za 600zł nakładają nowy nicasil!!!

A mozesz znalesc nadwymiarowy tlok od Rotaxa 123??, albo nowy cylinder??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QooBooS jak tak z kupnem tego motoru? szukasz coś?

 

No tak jak napisałem wcześniej, coraz bardziej pociągają mnie tricki rowerowe... Zamierzam sobie kupić jakiś bdb rower, ale z drugiej strony jak wszystko wypali to pojade jeszcze w te wakacje do Berlina. A tam jest duużo okazji. Ale chyba kupie teraz rower, bo i tak się sezon końćzy, a kasy jeszcze nazbieram (urodziny itp..)..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu co Ty chrzanisz wogole?? Mialem Yamahe i czekalem miesiac na glupi tlok. Pomijam juz to ze obsluga jest beznadziejna. Strzalek zamowil trybik do pompy wody i jak go dostal to motocykl byl juz sprzedany od kilku tygodni. Znam kilka osob co maja Aprilie i z czesciami nie maja wiekszego problemu

Stary mam Aprilie wiec wiem o czym mowie' date=' a moi znajomi maja rozne motocykle. To ze czekales na tlok miesiac to jeszcze nie jest tragedia.

Wiem ze to jest w sezonie dlugo, ale do Aprili niekiedy nie ma wogole, a jak juz cos jest to cena tez jest odpowiednia. Co do ogsugi to nie wiem, ja sobie wyszstko sam robie.

WIEM CO MOWIE WIEC NIE PERDO* WIECEJ GLUPOT. A jesli dalej sie upierasz to daj mi namiary na tlok+cylinder do silnika ROTAX 123.[/quote']

tu ma racje, kumpel tez ma af1 z rotaxem 123 i czesci szukal i szukal sprowadzali 2 miesiace i gowno sprowadzili wkoncu wyrwal silnik na allegro caly i do swojej af1 po remoncie zalozyl uzywane czesci, a potrzebowal pierscionki tlok cylinder i korbe ;) osobiscie af1 do remontu bym nie kupil zle wrazenia :P moze w innych miastach nie ma problemu z czesciami ja tam nie wiem Pzdr!

 

 

Nie wiem jak szukał twój koleś, ale wszystko co mi było potrzebne kupiłem lub zamówiłem w ciągu tygodnia, np. w MOTOROMIE. Jedyny problem miałem z tłokiem do zestawu POLINI, ale zadzwoniłem do OLKA i w ciągu 3 tygodni był już u mnie. Nie wiem skąd biorą się takie mity, jak się chce to można kupić. Z tego co wiem, tłoki do zwykłego rotaxa 123 były dostępne od ręki :D tak samo korba, łożyska i uszczelniacze - sam kupowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date=' ale zdobycie cylindra graniczy z cudem- jeden udalo mi sie zalesc (koszt to 2500zl+ koszty sprowadzenia).[/quote']

Bo kto normalny kupuje cylinder jak mozna nalozyc nowa powloke z nikasilu? DO DT'tki koszt cylindra to ta sama kwota i jest tylko w autoryzowanym serwisie. Mysle ze po wypowiedzi Kristiego mit o niedostepnych czesciach do Aprilii zostal obalony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QooBooS jak tak z kupnem tego motoru? szukasz coś?

 

No tak jak napisałem wcześniej' date=' coraz bardziej pociągają mnie tricki rowerowe... Zamierzam sobie kupić jakiś bdb rower, ale z drugiej strony jak wszystko wypali to pojade jeszcze w te wakacje do Berlina. A tam jest duużo okazji. Ale chyba kupie teraz rower, bo i tak się sezon końćzy, a kasy jeszcze nazbieram (urodziny itp..)..![/quote']

 

eee tam nie kupuj roweru

ja wymiatam na skladaku i jesli chodzi o gumy to jest do tego super ;) z dwoma rekami, z jedna co tylko chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...