Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupuję aprilię rozwaloną troche to się odezwę

 

Z allegro:> ??

 

[ Dopisane: 07-08-2005, 14:02 ]

moze rx nie jest taki podobny ale jest super:D

 

wiem że jest super.. tylko niestety jego cena taka nie jest :/ A z częściami to również mi się wydaje że nia ma problemu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz jakies konkretne namiary, z gory bede bardzo wdzieczny.

mikołów, aprilia moto technica, motoroma, poznan, rybnik mało ??=/

Mozna znalesc gdzie oferty w necie albo chociaz tel?? Przeciez nie pojade do Poznania zeby sie dowiedziec ze czesci ktora potrzebuje nie ma.

 

Właśnie kupuję aprilię rozwaloną troche to się odezwę

Milej przygody w poszukiwaniach czesci zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu co Ty chrzanisz wogole?? Mialem Yamahe i czekalem miesiac na glupi tlok. Pomijam juz to ze obsluga jest beznadziejna. Strzalek zamowil trybik do pompy wody i jak go dostal to motocykl byl juz sprzedany od kilku tygodni. Znam kilka osob co maja Aprilie i z czesciami nie maja wiekszego problemu.

mi siębardzo podobają takie obudowane duże motorowery (typ Paryż Dakar:p ).

Takie sprzety robi chyba tylko Aprilia i Cagiva tajze za bardzo nie masz sie co zastanawiac. Mi sie tylko wydaje ze te motorowery sa ciezkie a przy niezamocnych silniczkach 50cc waga ma duzo do rzeczy. POzatym zobaczysz: kupisz enduro i odrazu zacznie Cie ciagnac w ostry teren :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna znalesc gdzie oferty w necie albo chociaz tel?? Przeciez nie pojade do Poznania zeby sie dowiedziec ze czesci ktora potrzebuje nie ma.

mam numer tel do kazdego podanego przeze mnie sklepu chcesz? napisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu co Ty chrzanisz wogole?? Mialem Yamahe i czekalem miesiac na glupi tlok. Pomijam juz to ze obsluga jest beznadziejna. Strzalek zamowil trybik do pompy wody i jak go dostal to motocykl byl juz sprzedany od kilku tygodni. Znam kilka osob co maja Aprilie i z czesciami nie maja wiekszego problemu

Stary mam Aprilie wiec wiem o czym mowie, a moi znajomi maja rozne motocykle. To ze czekales na tlok miesiac to jeszcze nie jest tragedia.

Wiem ze to jest w sezonie dlugo, ale do Aprili niekiedy nie ma wogole, a jak juz cos jest to cena tez jest odpowiednia. Co do ogsugi to nie wiem, ja sobie wyszstko sam robie.

WIEM CO MOWIE WIEC NIE PERDO* WIECEJ GLUPOT. A jesli dalej sie upierasz to daj mi namiary na tlok+cylinder do silnika ROTAX 123.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary mam Aprilie wiec wiem o czym mowie, a moi znajomi maja rozne motocykle. To ze czekales na tlok miesiac to jeszcze nie jest tragedia.  

Wiem ze to jest w sezonie dlugo, ale do Aprili niekiedy nie ma wogole, a jak juz cos jest to cena tez jest odpowiednia. Co do ogsugi to nie wiem, ja sobie wyszstko sam robie.  

WIEM CO MOWIE WIEC NIE PERDO* WIECEJ GLUPOT. A jesli dalej sie upierasz to daj mi namiary na tlok+cylinder do silnika ROTAX 123.

 

A jaką masz Aprilię?? Jeśli tak szukasz części jak docierasz Fulla crossa to się nie dziw ;) TEn tłok+cylinder chcesz nówkę czy może być używka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary mam Aprilie wiec wiem o czym mowie, a moi znajomi maja rozne motocykle. To ze czekales na tlok miesiac to jeszcze nie jest tragedia.  

Wiem ze to jest w sezonie dlugo, ale do Aprili niekiedy nie ma wogole, a jak juz cos jest to cena tez jest odpowiednia. Co do ogsugi to nie wiem, ja sobie wyszstko sam robie.  

WIEM CO MOWIE WIEC NIE PERDO* WIECEJ GLUPOT. A jesli dalej sie upierasz to daj mi namiary na tlok+cylinder do silnika ROTAX 123.

 

A jaką masz Aprilię?? Jeśli tak szukasz części jak docierasz Fulla crossa to się nie dziw ;) TEn tłok+cylinder chcesz nówkę czy może być używka??

No no tylko ze pozniej mi tlok i cylinder lataja 5X dluzej niz madrym co po 1h pracy daja max obroty i jak to ktos w tamtym temacie napisal po 8h pracy wymienia caly zestaw- w takiem ukladzie ja wymienialbym co pare tygodni. Wiadomo ze ja z 500km tez troche przesadzilem ale to szczegol. A mozesz zalatwiac czesci do Aprili ?? Jesli tak to odezwij sie na priv.

 

[ Dopisane: 07-08-2005, 19:27 ]

Jesli wypowiedza sie w tym temacie ludzie ktorzy maja juz pare lat Aprilie i maja juz jakies wieksze pojecie o motocyklach to dowiecie sie mlodzi mechanicy ze o czesci do wloskich motocykli jest b trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esli wypowiedza sie w tym temacie ludzie ktorzy maja juz pare lat Aprilie i maja juz jakies wieksze pojecie o motocyklach to dowiecie sie mlodzi mechanicy ze o czesci do wloskich motocykli jest b trudno.

jeżdze na aprilii ponad 2 lata i zawsze mam częsci od ręki. a jezeli raz na ruski rok jest tak ze czegoś zabrakło na stanie to w dwa tyg masz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w jakich Wy sklepach szukacie części do Yamahy 8O Ja jakcoś zamówiłem to w niecały tydzień przyszło ....

 

a jezeli raz na ruski rok jest tak ze czegoś zabrakło na stanie to w dwa tyg masz wszystko

Jabyś Ty mówił prawdę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...