Skocz do zawartości

MZ ETZ 150


Baza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co porównywać 150 do 251.

Bo sprawa jest taka że niekórzy wolą np. 251.

Ty mówisz Domel że 251 kupisz za 2000. Owszem kupisz ale kupisz tak samo dobrą za 1300 bo ostatnio kolega kupił i nic jej nie brakuje.

Za stana się płaci.

Tak samo jak mogę napisać że np. simsonka kupisz za 800zł a niektóre to nawet po 2500 stoją.

I co?

nie ma reguły jak ktoś wie że ma dobry sprzęt to napewno go za bezcen nie puści w obieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka 251 za 1300 to jest ryzyko jak długo będzie taka dobra.A co do porównania-mając wybór 150->251 przy tej samej cenie to chyba niewielu wybiera 150(chyba że ze względu na spalanie)bo i na to i na to trzeba mieć kat.A więc nie robi różnicy a różnica w osiągach i wielkości jednak jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie różnica w ossiągach jest.

Ale powiedz mi ile pali 251? Bo koledze około 7l

a moja 150 pali te 3,5l czyli też jest różnica.

Załóżmy że jakiś tam skuter pali 3,5 to wiadomo że jak ktoś ma kat.A to do pracy woli sobie jechać na bank MZ150 niż odkurzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
za 2tyś masz 251 w bdb stanie
Ja usiłuje sprzedać swoją ETZ 251 z 89' roku w bdb stanie 90% orginał za 1500zł, a nikt nie chce kupić :/ Moto stoi na allegro 4 dni, a niemiałem jeszcze ani jednego telefonu albo maila. Link do aukcji znajduje się w moim podpisie. Chłopaki pomóżcie co można zrobić zeby ją sprzedać bo naprawdę jestem już zdesperowany. A może cena wygurowana? Kiedyś dawno temu jak simka sprzedawałem to poszedł w 3 dni, a po 10 minutach od wystawienia aukcji miałem pierwszy telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...