Skocz do zawartości

Zacznie się nagonka, po raz kolejny...


zurek1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wina motocyklisty, mial ograniczenie mogl je zachowac. Przy predkosci stosowanej do ograniczenia nic by sie wiele nie stalo!!.

 

moze nie zginely by dziewczynki ale skad wiesz ze np kierowca motocykla zamiast przeleciec nad autem nie uderzyl by w auto i nie zlamal by kregoslupa?

 

I nie winic kierowce samochodu bo ludzka rzecz sie zagabic, wam tez sie zdaza i nie uwierze, ze nie popelniacie takich bledow, a przy ograniczeniu predkosci blad kierowcy puszki mozna nazwac bardzo drobnym bo normalnie by sie to skonczylo na drobnej stluczce i na niczym wiecej.

 

jakos jeszcze nigdy nie wymusilem pierwszenstwa bo zawsze staram sie myslec o jezdzie a nie o zielonych migdalach a pozatym jezeli nieustąpienie pierwszenstwa nazywasz "bardzo drobnym" bledem to sorki ale nie bede tego komentowal ale nie zycze tobie zebys kiedys popelnil taki "drobny błąd" jak to nazwales, ja uwazam ze nieustapienie jest to najpowazniejszy blad i bezposrednio przyczynia sie do powstania wypadku natomiast przekroczenie predkosci tylko zwieksza skutki wypadku i rozmiar zniszczen

 

 

nie myslcie sobie ze bronie kierowce motocykla, bo faktem jest ze jest wspolwinny ale napewno nie winny, wg wieksza czesc winy lezy po stronie kierującego Tico bo to on wyjechal a ze motocyklista jechal tyle ile jechal to skutki tego moglismy zaobserwowac

tyle z mojej strony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial byc koniec mojego wkladu w ta rozmowe, ale to juz ostatni raz, zadam Ci konkretne pytanie Kierowca Tica z premedytacja zajechal droge motocykliscie narazajac swoje zdrowie i pasazerow?? jak myslisz? odpowiedz jest prosta NIE, a dlaczego?? bo kierowca motocykla jechal szybciej niz jego ANIOL STROZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial byc koniec mojego wkladu w ta rozmowe, ale to juz ostatni raz, zadam Ci konkretne pytanie Kierowca Tica z premedytacja zajechal droge motocykliscie narazajac swoje zdrowie i pasazerow?? jak myslisz? odpowiedz jest prosta NIE, a dlaczego?? bo  kierowca motocykla jechal szybciej niz jego ANIOL STROZ

 

pewnie "myślal ze zdązy" lub tez nawet go nie dostrzegł bo sie nie popatrzyl.

Daje glowe ze wyjechal bezposrednio przed jadacy motocykl bo gdyby tak nie bylo to pewnie motocykl zdazyl by ominąc Tico lub chociaż wytracic troche predkosci przez hamowanie,

 

mysle ze najprawdopodobniej rzucil tylko kątem oka na motocykl i nie przyjdrzal mu sie chociaz przez chwile aby zobaczyc z jaką moze sie on poruszac predkoscią,

niestety, nie wszyscy jezdza przepisową "piećdziesiątką" błedem bylo jego załozenie ze kierowca motocykla z taką wlasnie prędkoscią sie porusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do pizd* nedzy musicie wyciac jeden wyraz z calego mojego zdania?? patrz jak napisalem dokladnie bo jesli patrzysz tak na drodze jak w to co napisalem to takich wypadkow bedzie tylko wiecej... masz i nie podchodz mnie od dupy strony... widzisz tak jak ty zle zinterpretowales moje zdanie tak on zle zinterpretowal predkosc kierowcy moto. wiem wiem glupie porownanie, az sam sie przyznam :(

:evil:

 

"a przy ograniczeniu predkosci blad kierowcy puszki mozna nazwac bardzo drobnym bo normalnie by sie to skonczylo na drobnej stluczce i na niczym wiecej"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kierowca Tico zastosowal by sie do przepisu ze musi ustapic pierwszeństwa nic by sie nie stalo bo nie doszlo by do wypadku

 

jezeli kierowca motocykla dostosowal by predkosc i jechal nieco wolniej byly by tylko mniejsze skutki wypadku ale to nie wyklucza faktu ze do wypadku by doszlo tak czy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale musze sie wtracic.

Wkurza mnie takie gdybanie, co by bylo, gdyby bylo. Wkurza mnie pisanie, ze wina lezy tylko po stronie motocyklisty (bo moim skromnym zdaniem tak nie jest). Ile tak naprawde jechal, dowiemy sie (albo i nie) z raportu policyjnego. Wybaczamy "drobne zagapienie sie" kierowcy puszki, a obciazamy wina motocykliste.

Ciekawe jest to, ze jesli gdybac i w tym samym wypadku zginal by motocyklista, a nikomu z puszki by sie nic nie stalo, to wszysy bysmy pisali "szkoda goscia, zapalmy swieczke, pier***ni kierowcy puszek, i temu podobne".

Jesli chodzi o teorie Rybsona13, ze jadac 50 to pewnie by wyhamowal, inaczej zareagowal, itd, to znowu sie nie zgadzam i delikatnie przypominam czerwcowy wypadek z udzialem moto, na ul. Niepodleglosci w Warszawie. Pani grzecznie zawrocila i wjechala pod kola przepisowo jadacego moto. Skutki wiadomo jakie byly (prowadzacy moto smierc na miejscu, pasazerka w ciezkim stanie do szpitala).

 

 

Pozdrawiam wszystkich

Piotrus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zgłosił się ten drugi koleś na policję. Zeznał, że zatrzymał się po wypadku, i nawet udzielał pierwszej pomocy. Trochę dziwne, że potem nagle znikł. A może i nie dziwne, bo koleś nie nma uprawnień do jazdy motocyklem.

 

a nie wiadomo czegos jeszcze jak to bylo naprawde?? bo to jego wersja jest pewnie najblizsza prawdzie, bo ciezko raczej o obiektywnych swiadkow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za cholernie tendencyjny reportaż :!: :!: :!: widzieliście kogo się pytali!! jakiś babci i dziadków co od 85 w samochodzie nie siedzieli! jak by się waszej babci spytali to co by powiedziała?? chyba wszyscy wiemy :!: i najlepsze w ostatnich 20sek. reportarzu wspomnieli o tem zę prokuratura podejrzewa że kierowca "mugł nie ustąpić pierwszeństwa" :!: Tak prokuratura podejrzewa, ale że "szaleniec" pędził ponad 150 to są kur** pewni!! bo tak podobno świadkowie twierdzili. materiał jest tendencyjny i niesprawiedliwy :!: :!: przykro mi że dzieją się takie żeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zawsze jest tak ze motocyklista jak spowoduje wypadek to kazdy mowi ze jedzie za szybko, chodzby to byla wsk-a i jechal o 10 km mniej jak jest w przepisach, zawsze jest tak,

a kerowcy puszek musza sie nauczyc ze czasy komarkow na naszych ulicach sie skaczyly i jezdza teraz troche szybsze motocykle,

a co do kolegi rybsona to robne stluczki motocykla z samochodem to raczej zadkosc, chyba ze byla przy predkosci 5km/h.

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto material filmowy o akcji policji w Poznaniu,a takze wywiad z ofiara tejze akcji ;) Yahoo dobrze gada!  

etau, tak czy siak pocieli ta jego wypowiadz w pipą i wyszlo pododbno zupelnie co innego, niz rzeczywiscie mial na mysli. Potega telewizji... Cala ta nagonka to jeden wielki show i kompromitacja poznanskiej policji.

 

A w ogole to mnie to juz wszystko wqurfia. Niedlugo sie bede bal otworzyc lodowke, bo zobacze tam Deu Tico i pedzacego "stopindziesiont" mototcykliste... Trza se pojezdzic na odstresowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje glowe ze wyjechal bezposrednio przed jadacy motocykl bo gdyby tak nie bylo to pewnie motocykl zdazyl by ominąc Tico lub chociaż wytracic troche predkosci przez hamowanie,  

 

Sorki, ale rozwalaja mnie komnetarze gdzie ludzie tak slepo bronia motocyklisty, tylko dlatego ze to forum motocyklistow. Co tzn. "wyjechal bezposrednio" ??? Czy 100 m to jest bezposrednio ?? jadac 150 km/h 100 m przejezdzasz w 2,4 s !!!! I co w tym czasie zdazysz zrobic, jak sie przyciskasz do kierownicy, chyba tylko juz po lecac nad autem pomyslec O KUR**A !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi był winny. Z tym że motocyklista świadomie a kierowca Tico nieświadomie

Ryzy - oczywiscie zgadzam sie z Toba, choc nie do konca. Po tym wszystkim, co slyszalem i czytalem o ww wypadku, to koles na motorku nie do konca byl swiadomy...I nie mowie tu, ze jezdze wszedzie po miescie 50-tka, a poza miastem 90-tka,ale bez przesady - teren zabudowany to nie tor wyscigowy...

A w tej calej skurwy***skiej akcji policji widze jeden pozytyw - byc moze powylapuja kilku Rossich, ktorzy uwarzaja, ze przy ich cudownych umiejetnosciach prowadzenia motocykla prawka nie potrzebuja...Chociaz jak znam zycie, to pewnie ci "bezprawkowi" przeczekaja burze w domach i z powrotem wyjada na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście kogo się pytali!! jakiś babci i dziadków co od 85 w samochodzie nie siedzieli! jak by się waszej babci spytali to co by powiedziała?? chyba wszyscy wiemy :!:

przeciez takie babcie to wiadomo co powiedzą, mnie osobiscie takie babki wkurw*aja bo jak np zblizam sie do przejscia dla pieszych z checia przepuszczenia to te sie tylko ku*wa odsuną zamiast przejsc i popatrzą na mnie kątem oka, poszeptają se cos do ucha bo sie naczytaly artykułow z "Fucktu" a ja sie czuje jak jakis "inny"

i najlepsze w ostatnich 20sek. reportarzu wspomnieli o tym zę prokuratura podejrzewa że kierowca "mugł nie ustąpić pierwszeństwa" :!:

tez mnie to wkur*wilo, "mógł nie ustąpić" to zabrzmialo tak jakby kierowca Tico byl bez karny no bo on przeciez moze nieustepowac pierwszenstwa

 

Wyjezdzając z drogi podporzadkowanej musisz ustapic pierwszenstwa wszystkim jadącym drogą z pierwszenstwem niezaleznie od predkosci z jaka sie poruszają :!:

pozatym na filmie widac ze jest to droga dwupasmowa i zaloze sie ze mało kto jezdzi tam "piecdziesiatką"

 

[ Dopisane: 05-08-2005, 09:27 ]

 

Sorki, ale rozwalaja mnie komnetarze gdzie ludzie tak slepo bronia motocyklisty, tylko dlatego ze to forum motocyklistow.

 

ja go nie bronie ale ogladając tez wszystkie reportaze mozna wnioskowac ze to przeciez motocyklista wszystkiemu winien a kierowca Tico "mógł" nieustapic pierwszenstwa(patrz "Szaleńcy na motorach") no sorry

 

Co tzn. "wyjechal bezposrednio" ??? Czy 100 m to jest bezposrednio ?? jadac 150 km/h 100 m przejezdzasz w 2,4 s !!!! I co w tym czasie zdazysz zrobic, jak sie przyciskasz do kierownicy, chyba tylko juz po lecac nad autem pomyslec O KUR**A !!

 

bezposrednio tzn ze motocyklista nic juz nie mogl zrobic

czyli dajmy na to motocyklista jedzie te 150 km/h i 100 m dalej wyjezdza mu tico, wiec do "spotkania" ma 2.4sek wiec naciska po hamulcach

w ciagu tych prawie 3sekund kierowca Tico nie zdazy przejechac przez 2 pasy? no chyba ze mu zdechl na srodku

 

 

 

najbardziej mnie wku*wiaja takie teksty i nie mowcie mi ze was nie

Szaleńcy na motorach

Po tragicznym wypadku, w którym motocyklista wjechał w daewoo tico i zabił dwójkę dzieci policja wypowiedziała wojnę piratom drogowym na ścigaczach.

 

nie uwazasz ze to jest lekka przesada? przeciez takie cos czytajac mozna wnioskowac ze to motocyklista z premedytacją zabil dzieci a kierowca Tico byl bez winy, jakby nie zginely dziewczynki a zginal kierowca motocykla to mogli by napisac tak

Szaleńcy w puszkach

Po tragicznym wypadku, w ktorym Tico wyjechalo motocykliscie i zabiło motocykliste policja wypowiedziala wojnę piratom drogowym w puszkach

czy to nie to samo? sens zachowany, tylko z nagonką na puszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...