Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ZMIENIŁEM ZDANIE

 

O#D%P^I%E(R@D_O/L!M*Y SIE OD SKUTERÓW

 

skutery nie są aż takie złe

prócz tego że nie da się ich złapać nogami, jeżdzić po śneigu ani po błocie to nie są złe

sam chciałbym mieć na przykład Epicuro albo Burgmana ale tylko do podróżowania (oprócz niego oczywiście jakieś przyjemne enduro)

to na prawdę jest wygodne, monotonne ale wygodne

miałem kiedyś okazje przejechać 210 km skuterem w jeden kilka godzin a potem zrobiłem to samo zwykłym motocyklem

powiem Wam że trochę wygodniej było skuterem (słabiej, wolniej, ale za to jak miękko)

 

tak więc nie zabraniem się nikomu wypowiadać, ale nie piszmy że skutery są ch***we, pop$$$$$lone i cipowate. pomyślcie sobie jak My byśmy się czuli gdyby ktoś powiedział tak o naszych 2kołach...

 

leave'em alone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeszce jedno Gościu. To jest forum swiat MOTOCYKLI i to chyba normalne, ze wiekszosc z tego forum woli motocykle i motorowery... Wejdz np na www.skutery.net i zobacz forum. Tam kazdy cie wysmieje jak powiesz ,ze motocykle sa lepsze od skuterow. Nie dlatego, ze motocykle sa złe czy cos, tylko dlatego ze kazdy prawdziwy skuterowiec wie jakie sa wady i zalety motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak wolę po ziemi... jakoś pewniej się czuję :D Chociaż kto wie, może kiedys spróbuję...

Mówiąc "tacy jak my" masz na myśli tylko to uczucie w powietrzu, czy paralotniarze stanowią też takie równe i zgrane środowisko jak motocykliści? :D Ciekawe, czy kiwają sobie lewą łapką mijając się gdzieś wysoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeszce jedno Gościu. To jest forum swiat MOTOCYKLI i to chyba normalne, ze wiekszosc z tego forum woli motocykle i motorowery... Wejdz np na www.skutery.net i zobacz forum. Tam kazdy cie wysmieje jak powiesz ,ze motocykle sa lepsze od skuterow. Nie dlatego, ze motocykle sa złe czy cos, tylko dlatego ze kazdy prawdziwy skuterowiec wie jakie sa wady i zalety motocykli.

 

 

 

Wiec zastanowmy sie np. co jest"bardziej"motocyklem skuter ktory jedzie 130 km/h czy motorower ktory porusza sie z predkoscia 45 km/h???

Moze inaczej co wolalby ktos jezdzacy moto jesli mialby wybierac?

Bo ja jednak wybralbym skuter chociazby ze wzgledu na te 130km/h.... :lol:

 

A tak na marginesie to mam odczucie ze wiekszosc motonitow jazde na skuterze odczuwa jak jakas hanbe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutery sa dla panienek... :)

 

Ja wolalbym motorower ze wzgledu na to ze chociaz w jakims stopniu przypomina motor (silnik miedzy nogami). Predkosc nie jest najwazniejsza,najwazniejsza jest przyjemnosc z jazdy,ktorej skuter nie dostarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter nie dostarcza przyjemności z jazdy?

 

Miałem okazję się przejechać skuterem i chociaż teraz poruszam się motocyklem to muszę ci powiedzieć, że na skuterze podobał mi się komfort jazdy. A jeszcze jak fajnie się wchodzi w zakręty. Sztuka którą jeździłem to yamaha neos i jak kiedyś wjechałem w krętą drogę (po płaskim) i miałem okazję "składać" :) go do zakrętu to miałem straszną podjarkę.

 

 

Zresztą co tu dyskutować. Jednoślady to jednoślady. Koniec. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze się powtarzam, ale skutery są dla osób, które nie potrafią czegoś zrobić przy maszynie i nie chcą się pobrudzić, czyli dla panienek!!!!

Albo dla lalusiów!!!!!! :lol:

Powtarzam facet musi cos mieć w nogach jak jedzie jednośladem!!!

A na skuterze jest pustka!

:?

To moje zdanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat zaczyna robić się nudny!

bo jeden puszcza wiąche na skutery drugi je broni i tak w kółko aż do usranej śmierci!

To było słowo na Sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze się powtarzam, ale skutery są dla osób, które nie potrafią czegoś zrobić przy maszynie i nie chcą się pobrudzić, czyli dla panienek!!!!

Albo dla lalusiów!!!!!! :lol:

Powtarzam facet musi cos mieć w nogach jak jedzie jednośladem!!!

A na skuterze jest pustka!

:?

To moje zdanie!!!

 

 

 

haha....akurat ja w skuterze dlubie wiecej niz kiedykolwiek w jakimkolwiek moto(a mialem ich kilka :lol: )

A z tym "czyms" miedzy nogami to juz chyba tlumaczylem :lol:

A jesli sie kiedys spotkamy to bedziesz mial okazje poznac tego "lalusia"hehehe.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, moim zdaniem taka ankieta na takiej stronie nie ma sensu. Na stronie typowo motocyklowej ovzywista zecza jest ze w glosowaniu wygraja motocykle. Zrob taka sama ankiete na skutery.net- wyniki napewno Cie zaskocza, ROZUMISZ CIECIU. :roll: :twisted: . I Co TeRaZ PoWiEsz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...