Skocz do zawartości

Gas Gas EC 300


Rekomendowane odpowiedzi

No to nie chodzi mi o opinie tylko o moc...

W gazecie "motoyckl" napisali ze ma ten motor 42,5 KM przy pojemnosci 300 cmm i w dwusuwie...

Tak wiec mam w zwiazku z tym pytanie, dlaczego tak "mala" moc z takiej pojemnosci w 2t...

CZy chodzi tu moze o to ze ten motor ma dosyc mocny dol jak na dwusuw.??

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Całe to pieprzenie o 50 KM z 250 w 2T można sobie między bajki wsadzić. Dajcie mi wykres z hamowni to uwierzę. Może zawodnicze sztuki to tak, ale nie te sprzedawane w sklepach. Więc wynik 40 KM z 300 ccm dwusuwowe to porządna liczba.

 

Poza tym 300 ccm ma "jakiś tam dół". Nie jest to czterosuw, ale zawsze coś tam na dole się dzieje, a nie wielka dziura jak w 125.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to pieprzenie o 50 KM z 250 w 2T można sobie między bajki wsadzić.

w którymś motocyklu były podane rzeczywiste mierzone na kole no i wiadomo ze nigdy w wypadku 2t 250 nie osiągały 50 ale na silniku myśle że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Szymański napisał:

Całe to pieprzenie o 50 KM z 250 w 2T można sobie między bajki wsadzić.

 

w którymś motocyklu były podane rzeczywiste mierzone na kole no i wiadomo ze nigdy w wypadku 2t 250 nie osiągały 50 ale na silniku myśle że tak

A jak jest w takim razie z wyczynowymi 125cc 2t?? Jaką mają moc na kole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką gazetę DIRT BIKE z usa i tam jest porównanie crossowek 250 2T z 450 4T , i 4T są mocniejsze o około 5 KM , moc mierzyli tam na siniku i 250 2T (yamaha) miała 53 KM a w 450 4T (suzuki) prawie 57KM . 250 2T enduro jest bardzo podobne do 125 2T cross pod względem mocy ale elastyczności to nie ma co porównywac

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na serio uwarzecie że fulle 125 mają "dziure" zamiast dołu??? Kurcze a miałem sobie sprawić w przyszłm sezonie taką masznke :cry: No ale skoro mówicie że są do dupska to w takim razie nic mi nie pozostaje... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio uwarzecie że fulle 125 mają "dziure" zamiast dołu??? Kurcze a miałem sobie sprawić w przyszłm sezonie taką masznke :cry: No ale skoro mówicie że są do dupska to w takim razie nic mi nie pozostaje... :cry:

Napewno są gorsze od dt80 :-D lepiej się nie przesiadaj, tylko dalej jeździj tym co masz, bo przecież fule w ogóle nie mają dołu :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...