Skocz do zawartości

AC na motor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja słyszałem, ze w PZU od jakiegoś czasu klient indywidualny nie moze wykupić pakietu. Pakiet dostępny jest tylko, jak kupujesz sprzęta w salonie lub w niektórych komisach.

Od jakiegos czasu nie biora tez skasowanego sprzeta i nie wyplacaja 100% wartosci, tylko daja Ci wraka i wypłacają max. 70%.

Po ostatnie nie ubezpieczają (AC) pojazdów starszych niż 10 lat.

 

Kochane PZU

 

P.S. Ja za ubezpieczenie swojego sprzeta (15000 wg. ich tabel) zaplacilem ok. 2500 (samo AC) + 40 :P OC i 31 NW. Za wysokość składki AC trzeba podziekowac tym, ktorzy zyja z PZU i podobnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do link'u. Znajomek ubezpieczał fure z '92 i nie było problemu. Z tego co wiem, to składka też nie była jakas kosmiczna i porzepisali mu zniżki z PZU. Nie wiem tylko jak jest z wypłatami, w razie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to w PZU AC place prawie 18% wartosci motocykla - bez owzglednienia znizek.

Daja 5% jesli masz OC w PZU i 5% za oplate jednorazowa na rok, do tego 5% jesli masz inny pojazd ubezpieczony w PZU (AC).

Nie wiem czy pakiety za nowe dotycza motocykli czy tylko samochodow, bo samochody maja duzo nizsze stawki.

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: Środa 28 Wrzesień, 2005[/i:] ][/size:]

A czy gdzieś można wykupić AC na motocykl mający powyżej 10 lat i żeby nie była to jakaś kosmiczna stawka???

ubezpieczalem MZ ktora miala ponad 10 lat w PZU i nie bylo problemu, teraz mam 10 letni i takze nie ma.

Te pogloski o 10 - letnim to wziely sie z tego ze samochody pow. 10 lat maja trudnosci w oszacowaniu wartosci, a z motocyklami jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

A ile wynosi AC w PZU i czy są jakieś ograniczenia (wiek motocykla itp)tzn ile przy pełnej opcji AC a ile tylko na wypadek kradzieży(i jakie wtedy są dodatkowo ograniczenia czy coś)?

 

na pewno wiek motonity ma wplyw na wielkość stawki, robią spore problemy z ubezpieczeniem 10-ciolatka :? no i wymagają dwóch zabezpieczeń (sama blokada kiery to za malo)

ode mnie zaśpiewali 1550zl. za trzylatka :)

rok temu jak pytalem o AC na VX-a(97r.) to mi paniusia zaśpiewala ponad 7tys.

na razie szukam czegoś tańszego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to w PZU AC place prawie 18% wartosci motocykla - bez owzglednienia znizek.

Daja 5% jesli masz OC w PZU i 5% za oplate jednorazowa na rok' date=' do tego 5% jesli masz inny pojazd ubezpieczony w PZU (AC).

Nie wiem czy pakiety za nowe dotycza motocykli czy tylko samochodow, bo samochody maja duzo nizsze stawki.

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: Środa 28 Wrzesień, 2005[/i:] ][/size:]

A czy gdzieś można wykupić AC na motocykl mający powyżej 10 lat i żeby nie była to jakaś kosmiczna stawka???

ubezpieczalem MZ ktora miala ponad 10 lat w PZU i nie bylo problemu' date=' teraz mam 10 letni i takze nie ma.

Te pogloski o 10 - letnim to wziely sie z tego ze samochody pow. 10 lat maja trudnosci w oszacowaniu wartosci, a z motocyklami jest inaczej.[/quote']

 

 

oooo wielkie dzieki za informacje !! :) spoko takie cos wiedziec ! dzieki jesczze raz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...