Skocz do zawartości

Moj nowy sprzet


Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie , jak tylko wpadnie mi jakas kasa w lapy to go podtuninguje cos :)

 

Dzieki Wam wszytskim , jutro moze uda mi sie juz zarejestrowac moto o ile tlumacz sie streszczy i nie bedzie kolejek w urzedzia, i jazzddaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Wy macie z tymi tuningami ... :? jeszcze dobrze nie wsiadłeś na moto a juz będziesz je tuningował.... to nie takie proste, bo trzeba wszystkie potrzebne elementy wymienić na tuningowe bo jak nie to zaraz padną, a to trochę kosztuje... jak jest na oryginale to masz pewność, że tak szybko się nie zepsuje....

 

 

Takie jest moje zdanie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... to nie takie proste' date=' bo trzeba wszystkie potrzebne elementy wymienić na tuningowe bo jak nie to zaraz padną, a to trochę kosztuje... [/quote']

Tuningowales? :) Ts'ka po tuningu na 70cc i ze sportowym wydechem wytrzymuje spokojnie 2 sezony, takze nie mow ze odrazu wszystko padnie :(

Dzieki Wam wszytskim ' date=' jutro moze uda mi sie juz zarejestrowac moto o ile tlumacz sie streszczy i nie bedzie kolejek w urzedzia, i jazzddaaaaaa[/quote']

Tablice dają na miejscu?? Mozna zalatwic wszystkie formalnosci zwiazane z przerejestrowaniem w jeden dzien? Musze przerejestrowac kawe takze chcialbym wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sprowadziles moto to rejestracja potrwa w najlepszym wypadku 2 dni, w 1 dzien jest to nie realne ;/ ze wzgledu na kolejki w urzedzie, gdyby nie one mozna by sie w jeden dzien wyrobic. Ja dzisiaj przetlumaczylem papiery i zaraz jade na przeglad, diagnosta moze sie doczepic do nie dzialajacego obrotomierza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/273799/  To budzik mojego skuterka po skromnym tuningu . Ostatnio koles na rs 50 za nic w sweicie nie mogl mnie dygnac .

Wyobraz sobie jak wygląda licznik od TS'ki japonskiej (do 60km/h) przy predkosci 110km/h :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...