Skocz do zawartości

Husqwarna TE 610 wszelkie info szukam


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie koszty ekspolatacji ,dobre moto, nie dobre moto ..wady ,zalety. roczniki z 94-98 jak z czesciami gdzie dostac ??

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Widziałem dwie oferty dzisiaj takiej Husky, w których koleś sprzedawał, bo się połamał. Jak dla mnie konkretnie się nadaje... 8) Około 60 KM i wagi tyle co DT :twisted: . Kto wie, może po XT-ku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

heh ja tez teraz rozgladam sie za huska TE ale celuje w mniejsze pojemnosci 410, mialem na oku kilka dwie z posród nich juz sprzedane ostała sie jedna ze zdjec wygladajaca na idealna --> http://www.suzuki.tu.pl/ ( dalej->komis->enduro->husqvarna TE410)

ale ta cena ... troche przesadzona. Podobno seria TE to swietne motocykle niestety bardzo malo informacji jest o nich w sieci http://www.off-road.com/dirtbike/feb2000/r...usky/TE410.html a czesci sa tylko sa drogie np:tłok kosztuje 690zł, łancuszek rozrzadu 380

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja slyszalem to z czesciami to Husqvarny to jest problem.

podobno sa ciezko dostepne, ale powinien to potwierdzic ktos kto jezdzi husqvarna

 

Wysyłkowo czeka się góra 2 tyg. w MOTOREXIE w Lesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym smarowaniem w te610, słyszałem ze silniki zacierają się gdy jeździmy większe odległości np. po asfalcie , moze ktos to potwierdzic lub zaprzeczyć? bo gdyby to była prawda to odpada bo chciałbym np. pojechać sobie 100km po asfalcie itd.

A co do jej mocy to bez przesady, fakt ze motocykl dysponuje dużą mocą, ale to 4t z całkiem dobrą charakterystyką, więc można to spokojnie opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jej mocy to bez przesady, fakt ze motocykl dysponuje dużą mocą, ale to 4t z całkiem dobrą charakterystyką, więc można to spokojnie opanować.

 

Chyba nie jeździłes na 4T od poj. 450 :clap:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas taki DIabeł (Wszyscy mówią że to debil) tak wymiata na moto ,że szok..Jeździł nie jedną 1000 (scigiem) i niejednym enduro , bo pracuje w serwisie,ale mówi,że na takiej mocy jak TE610 nie jeździł..(wśród enduro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...