Skocz do zawartości

Lidl


Rekomendowane odpowiedzi

Ten podpis pod ceną jest fajny:

 

:crossy:

 

Ludzie się przestraszą gromady motocyklistów. :buttrock:

U mnie gromad motocyklistów nie było :lalag: Więcej ludzi rzuciło się na kurczaki :) i graty do samochodów.

Sam zakupiłem ocieplacze na kolana dla plecaczka. Trzeba dbać o kobitkę :clap:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z lidla zakupiłem pas na nery i disclocka. Co do pasa to wydaje się byc całkiem niezły, ma wzmocnienia ocieplana podpinke. Disclock nie wyglada juz tak dobrze ale moze chociaż odstraszy amatorów cudzych sprzetów (oby jednak nie musiał sie sprawdzać w tej roli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kombi przeciwdeszczowe , kupilem w tamtej "edycji" i sprawuje sie swietnie.Naprawde towar godny polecenia, zastanawiam sie teraz nad prostownikiem , ciekawe czy nie będzie to czasami 'jednorazowka'?

Właśnie kupiłem prostownik i jestem zadowolony 3 lata gwarancji i do tego niemiecka produkcja czyli

wart tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tym więc pytam - czy ten prostownik automatyczny to to jest takie ustrojstwo co to podłączam do niego aku na zimę i do wiosny o nim zapominam :buttrock: :crossy: :lalag:

 

Thanks from the mountain za answer...

 

To ja ponawaim jeszcze raz pytanie - ludzie niech ktoś mi opdowie bo sie nie znam i nie wiem czy mam to kupić czy nie :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ponawaim jeszcze raz pytanie - ludzie niech ktoś mi opdowie bo sie nie znam i nie wiem czy mam to kupić czy nie :buttrock:

Właśnie tak podłączasz akumulator i zapominasz o nim, prostownik ma funkcje podtrzymania ale przeciesz

jak naładujesz akuś to możesz prostownik odłączyć. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tam byłem, kupiłem sobie pokrowiec na moto, a dla kobitki pas nerkowy bo jak ktoś wcześniej zauważył, trzeba o nie dbać :buttrock:

Myślałem też o pzreciwdeszczówce bo stara z louisa (taka żółlo-czarna) rozdarła sie przy ubieraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - zakupiłem to cudo zwane prostownikiem

 

Z oględzin podoba mi się bardzo - mały, prosty w obsłudze ale ma pare bajerów np regeneracja starych aku i podtrzymywanie napięcia.

Niestety nie zapowiada się że go w najbliższym czasie użyję bo moto nowe...chyba że mi się znowu zapomni i zostawię światło w samochodzie na weekend...o to wtedy będzie ładowanko

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie tego discloka, pas tez zrobil dobre wrazenie.

Jako ciekawostka na allegro juz mozna kupic z 2 reki, hahaha.

 

http://allegro.pl/item97129016_kominiarki.html

http://allegro.pl/item97128361_zabezpieczenia_na_kola.html

http://allegro.pl/item97128069_pasy_nerkowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...