Skocz do zawartości

jak przereboć jawke 50 ta obugowana


kauczukeve
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli smiac Ci sie chce widziac Jawke no to zmien moto. A tak wogole to przeciez co jest smiesznego w Jawce ? Te obudowy? Dla mnie wlasnie fajne 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak sie twoje moto nazywa....to idz sie sam przerob.... ja juz nie mowie o dobrym zrobieniu sprzeta bo tu to swiadczy o zerowym zainteresowaniu....zalej olejem i zostaw dla swoich dzieci moze one beda wiedzialy co z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij sie w łeb. Jak dla mnie JAwka skuter ma dusze i naprawde oldschool'owy wyglad :) . Mustang wyglada tak.... normalnie a typ 20 ma to cos w sobie.

 

Moge sie zalozyc ze nie udaloby Ci sie doprowadzic jawki do takiego stanu http://allegro.pl/show_item.php?item=57478911 !!

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=57921871 <--- Koledze by sie pewnie cos takiego podobalo :lol: . 2 wydechy rlz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to byl moj pierwszy motorower w zyciu od ktorego zaczela sie moja kariera motocyklowa :)

Ja rowniez uwazam, ze nie powinienes jej przerabiac tylko przywrocic do oryginalnego wygladu. Wiem, ze te blachy przy jedzie po dziurach powoduja straszny huk, ale przy jezdzie po deszczu lub kaluzach, zaden inny skuter tak dobrze nie chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze te blachy przy jedzie po dziurach powoduja straszny huk, ale przy jezdzie po deszczu lub kaluzach, zaden inny skuter tak dobrze nie chroni.

Jak dorobisz podkladke z detki pod kazda srube mocujaca blachy to wcale ich nie slychac (sprawdzone :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem' date=' ze te blachy przy jedzie po dziurach powoduja straszny huk' date=' ale przy jezdzie po deszczu lub kaluzach, zaden inny skuter tak dobrze nie chroni.[/quote'']

Jak dorobisz podkladke z detki pod kazda srube mocujaca blachy to wcale ich nie slychac (sprawdzone :D )

W czasach gdy mialem ten motorower zrobilem ten patent z gumowymi podkladkami, ale niewiele mi pomogl :D Te blachy wywolywaly straszny huk przy jezdzie po nierownosciach i cala ta "karoseria" zachowywala sie jak pudlo rezonansowe. Ale i tak milo wspominam ten motorower :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo*e Ja mialem kiedyś jawke (kaczke) a w niej nic nie przerabiałem tylko założyłem sobie automat od stopu i dodatkową zarówke z tyłu a tak to nic (moze masz tą kaczuszke na s[rzedaż chętnie ja kupie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jeszcze taka mam :D w garazu. Wyjezdzam nia tylko od swieta. Takie sprzety sie po prostu kocha bo sa niepowtarzalne. Dla jednych jecahc "blachara" to obciach (przewaznie dla typowych szpanerow) dla innych duma. Np moja zielona jawka ma zolte kola :P + wiele innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie ta jawka jest duzo lepsza od mustanga i nie warto przerabic tego bo nic z tego dobrego nie wyjdzie po za tym ma swojego kopa he he miale taka teraz brat ma tez i ja wlasnie przywracil do orginalnego stanu - prawie procz lakieru bo jest na nowo pomalowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...