Skocz do zawartości

Co myślicie o Kawasaki KMX 125


Rekomendowane odpowiedzi

ale Ty jak miałeś DT to pisałeś że robisz szlif kanałów dolotowych czy jakoś tak(nie pamiętam). O taką rzecz mi chodziło.

Takiego czegoś nie miałem.

Miałem korekcje kanałów i okien w cylindrze i splanowaną głowice.

Tyle że za korekcje trzeba ze 400zł wyłozyć, a jak dasz komuś kto myśli że sie zna a nie umie tego perfekcyjnie to tylko zepsujesz motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobrazcie sobie jaka moca dysponuje Dt80 po tuningu na 110!!!!??? Stoi na rowni z Cr500 czy KX500!! To juz sprzet dla kamikadze. podobno staje na kolo na 6 z gazu!

 

a jak założysz większy bak i sakwy to możesz w dakarze z adventure konkurowac :idea:

:-D :-) 8O :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mowie na powaznie a wy se jaja robicie  

Myjesteśmy poważni. Jaja to sobie robia ludzie którzy piszą, że Dt to bardzo dobry motocykl, najlepszy w kalsie 80, najesilnieszy, ma super kopa, przyspieszenie i takie tam inne bzdury. Ja rozumiem, że Ci co sie nie znają łykają takie głupoty ale nie my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos napisał, że kawasaki staje na kole na 2 biegu.... co z tego, jak ja swoją DT 125 stawiam na 3 biegu !! 8) zębatki tez nastawione na prędkosc (tak jak z fabryki) a nie moc :) silnik oryginalny, bez tuningów (tylko dyfuzor wybebeszony)

 

(pewnie większosc nie uwierzy w gumy na 3 biegu wiec od razu pisze, że wszystkim niedowiarkom odpisze za kilka dni bo może mnie nie byc :D )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja to sobie robia ludzie którzy piszą, że Dt to bardzo dobry motocykl
No wiesz, to zależy z jakiego punktu na to patrzeć. Dla mnie, DT 80 jako pierwsze moto to bardzo fajna sprawa, dla kogoś kto śmigał rometem czy podobnym sprzętem to pewnie też...
najlepszy w kalsie 80, najesilnieszy, ma super kopa, przyspieszenie
Tutaj sie zgodze, jak dla kogoś DT 80 jest najlepsze w swojej klasie to...ehhh należy wyprowadzić go z błędu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że reanimuje temat,ale jest do sprzedania na allegro KMX za 1600zł trzeba kupić tłok i zrobić szlif ,czyli wyjdzie wszytsko koło 1800zł,nie wiem może ktoś z was zainteresuje się tym KMX'em, tu macie linka > http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58700077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie tego KMX. Jeszcze rejestracja 1000zl i 90 rok

Przesadziles z tymi 1000zł. Wg. mnie spora okazja jezeli oprocz silnika wszystko w stanie dobrym. Ceny Dt'tek do rejestracji w kraju rzadko schodza ponizej 4000zł. A co z tego ze 1990rok jak niczym sie nie rozni od tych nowszych? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...