Skocz do zawartości

Co potem?


kszyhoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do enduroguy: To może jeszcze uraczysz nas opowiastką ile to koni ma ta TS. Już któryś raz krytykujesz DT 80 a według nie są to bardzo ciężkie ale wytrzymałe i mające elastyczne silniki moto. O CZ 125 z 83 roku nawet się nie bede wypowiadał. Skoro jesteś takim specem to dlaczego jeździsz na takim starym łajnie???
No comments :? BArdzo jestem ciekaw co na to enduroguy :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za enduroguyem. Moim zdaniem lepiej kupic TS niz DT bo zawsze TS jest zarejstrowana na motorower, a DT ciezko dostac zarejstrowana na 50. To pierwsza rzecz, druga to dotyczy wagi, TS wazy okolo 80 kg a DT powyzej 110 kg. Silnik w suzi jest lepiej zbudowany konstrukcyjnie niz DT bo ten sam silnik produkuja do dzisiaj, co jest uzywany w RMX i SMX. Tanim kosztem mozna podniesc moc, tak zeby niejedna seryjna 80 zostala w tyle. Tez kiedys latalem za DT, ale teraz wole TS, mimo ze nie ma tarczy z przodu....

 

 

 

To jest TS chlodzona powietrzem. Patrz na silnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee uważam że TS są gorsze

Jezdziles TSka specjalisto?? po tuningu na 70ccm ?? Wiesz ile ona wazy ?? myslisz ze jezeli dt ma wieksza pojemnosc to odrazu lepsza ?? mylisz sie bo waga motocykla tez wchodzi w gre !!!

JA sie nie bede wypowiadal za Enduroguy'a lecz jezeli tu niewchodzi to sie wtrace. 1. Pewnie nie jezdziles na CZ 125 wiec czemu nazywasz to lajnem ??

2. Kuba zna TS bardzo dobrze poniewaz zrobil w niej praktycznie wszystko chodzi mi o tuning (ts 70 robila na przyspieszenie zblokowana DT 125)

3.i widze ze nie jestes na czasie bo lata juz na KDX 125

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee.. specu... to stare łajno obleci cie 3 razy i nawet nie zauważysz.. ( USŁYSZYSZ NAPEWNO :( ) :) Kozak sie znalazł.. widziałeś kiedyś w ogóle CZ cross ?

 

Pozdrawiam

 

Ps... kolejny dowód na to, że poziom na forum się drastycznie obniżył... ;) Jak by nie można było kurtuluralnie... no tego ;) pogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kamikaze16:

 

Ej ej ej, wyluzuj troche..... Jak uwazasz sie za bardzo dobrego speca, to prosze bardzo: Doradz cos dobrego kszyhoowi zeby sobie cos kupil po simsonku.

 

PS: I wcale nie uwazam sie za specjaliste. Po prostu wypowiadam sie, z tego co wiem, a z tymi motorami tez mialem do czynienia, po krotkich jazdach na DT i TS 70 wybralbym suze, nie wiem jak Ty, kazdy ma swoj gust.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak wtrące.. słyszałem że TS to w miare mały motocykl.. wie ktoś może na jakiej wysokości ma siedzenie? porównywalnie z DT??

 

siedzenie ma nizej niz w DT niewiem ile dokladnie... ;) lecz dzieki temu lepiej sie prowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee uważam że TS są gorsze. Po prostu wkurza mnie enduroguy ze swoimi głupawymi tekstami o DT 80? Nie podoba się? To nie komentuj. Bo ty raczej nie masz czym się pochwalić specjalisto...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Odkąd pojawiłeś sie na 4um zaleciało Twoim "miszczostwem" :) . A jesli chodzi o DT to wg. Ciebie Strzałek ktory takze nie pochwala tej Yamahy nie zna sie?

Do enduroguy: To może jeszcze uraczysz nas opowiastką ile to koni ma ta TS.

15km zj*bie i wazy 40kg mniej od DT.

Skoro jesteś takim specem to dlaczego jeździsz na takim starym łajnie???

Łajno masz w gaciach ale w wieku 2 lat to normalne i mi sie tez zdarzało

O CZ 125 z 83 roku nawet się nie bede wypowiadał.

NO nie wypowiadaj sie i chwała CI za to. Po prostu nie masz o niej pojecia.

 

Kolega chyba juz nam wszystko powiedzial. Liczy sie tylko wyglad i to co powiedza koledzy z pod budki z piwem :lol: . W koncu CZ wyglada jak WSK'a i jest stara :lol:

 

Kamikaze a czym teraz latasz? Komar kros z 2 wydechami (w powodu kompleksow), zawieszeniem od motorynki i ze skatanym silnikiem ktory pracuje lepiej niz Twoj mozg??

 

Błazej - Ts'ka nie jest duza tak samo jak inne japonskie 50cc typu DT czy MTX. Po prostu musi byc dobra dla kazdego jezdzca ktory mzoe miec karte motorowerowa

 

 

A wogole to dziekuje panowie za obrone ;)

 

EDIT: Zapomniałem dodac imbecylu ze latam KDX'em . Cz'te jeszcze mam takze wpadaj ze swoim pierdolotem i jestem gotowy na mały pojedynek bo sadze ze Twoje umiejetnosci jazdy w terenie stoja na tym poziomie co u mojej siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O CZ 125 z 83 roku nawet się nie bede wypowiadał. Skoro jesteś takim specem to dlaczego jeździsz na takim starym łajnie???

 

Stare lajno, hehee :-D :-D :-D . Moze wyglada staro, ale juz znam takich madrych jak Ty, ktorzy mowili ze to jakas lepsza WSK, a jak wsiedli i dodali gazu to zaraz motor lezal na nich, lamiac zebra. Do tego motoru trzeba miec umiejetnosci w jezdzie. W koncu to 28 KM a nie 6,8. Wiec stary jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jestem specem. Moge powiedzieć że mało znam sie na moto. Wkurza mnie tylko że dużo osób krytykuje DT80. JA JĄ MAM I TO JEST TYLKO WAŻNE ŻE MI SIĘ PODOBA I NIE POTRZEBUJE WASZYCH FACHOWYCH RAD. Przepraszam każdego kogo uraziłem. Sorka enduroguy wiem że o twojej CZ naopowiadałem bzdury. DLA KAŻDEGO JEGO MOTO JEST NAJLEPSZE I NIECH TAK ZOSTANIE...i nie mówie tego żeby nie dostać ostrzeżenia bo i tak już teoretycznie wyleciałem z forum.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 01:42 ]

P.S Mój moto nie ma 6,8 KM :-x wkurzają mnie właśnie takie pierdoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pisze ze to dobry sprzet do lajtowej jazdy po lesie z trwałym silnikiem. Jezeli chce sie jezdzic bardziej ostro i miec wiecej mocy to lepiej kupic Hm'a Czy rx'a i chyba sie z tym zgodzisz? Te sprzety lepiej sie prowadza i lepiej wybieraja nierownosci (nawet na torze da rade posmigac)

Przepraszam każdego kogo uraziłem. Sorka enduroguy wiem że o twojej CZ naopowiadałem bzdury.

CZ to po prostu motocykl z duszą, ktory nawet w dzisiejszych czasach sobie radzi. Przez ostatnie 3 dni padł mi KDX (mam nadzieje ze paliwo chrzczone bo po zatankowaniu sie przestał wkrecac), kumpel mial problemy z YZ, a CZ'ta lata cały czas bez zadnych niespodzianek (lata nia teraz moj kumpel ktory takze zlapal na nia zajawke i prawdopodobnie stanie sie jego wlasnoscia). Takze prosze nie mowic ze przy CZ trzeba caly czas cos robic :)

 

Dt80 zablokowana ma 10km a po odblokowaniu chyba 12km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...