Skocz do zawartości

Następne moto - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że moja suczka niedomaga troche chce sobie sprawić nowy sprzęcik kryteria są takie rok 2000+, cena 25k - lepiej troche mniej. Lepiej żeby miał dużo mocy, chciałbym haykę ale za tą kase będzie ciężko więc może sv 1000 albo z 1000 może jakieś inne propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało precyzyjnie się określiłeś; ale skoro już wymieniasz sv i z1000 to może pomyśl o fazer 1000 - najmocniejszy z nich i chyba najbardziej "do wszystkiego" co można robić na asfalcie. Chyba, że nie o to chodzi?

A haye za tą kasę też powinieneś dostać, tylko po co Ci takie obłe brzydactwo? :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moja suczka niedomaga troche chce sobie sprawić nowy sprzęcik kryteria są takie rok 2000+' date=' cena 25k - lepiej troche mniej. Lepiej żeby miał dużo mocy, chciałbym haykę ale za tą kase będzie ciężko więc może sv 1000 albo z 1000 może jakieś inne propozycje ??[/quote']

no niewiem akurat czy ciezko bo qmpel taka za 25 z 2001 akurat chce sprzedać , wiec może masz okazje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz Aprilli SL 1000 ? Jest jedna właśnie za ok. 25k i rocznik 2001 w stanie idealnym.

 

Tylko japonia 8) mówie nie włochą i ameryce

 

mało precyzyjnie się określiłeś

 

 

Bo narazie mam jeszcze duży rozrzut - zrobie sobię liste i powoli będe eliminował :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci propopnuje Honde CBR1100 XX , ma niezlego kopa, niepsuje sie, ale nie ma tej adrenaliny podczas jazdy co na prawdziwym ścigu.

ja wlasnie na Honde CBR 1100 XX zbieram, zanim ja kupie bede mial pewnie kilka innych sprzetow, ale ten motocykl chce mieć.

ja ci proponuje CBR1100XX , ale wielu odradza dual w XX-ie, a busa niezla sztuka, szukaj to moze znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci propopnuje Honde CBR1100 XX ' date=' ma niezlego kopa, niepsuje sie, ale nie ma tej adrenaliny podczas jazdy co na prawdziwym ścigu.

ja wlasnie na Honde CBR 1100 XX zbieram, zanim ja kupie bede mial pewnie kilka innych sprzetow, ale ten motocykl chce mieć.

ja ci proponuje CBR1100XX , ale wielu odradza dual w XX-ie, a busa niezla sztuka, szukaj to moze znajdziesz[/quote']

 

xx odpada w ogóle mi sie nie podoba nie chcę żadnego duala a hayka ma up sidedowny i amorek w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Teraz kazdy bedzie mowil kup to, kup tamto, kup siamto, przekrzykujac sie w wymienianych modelach mototcykli. Bo jest duzy, w katalogu ladnie wyglada i kosztuje tyle ile ma kosztowac. Jak w przedszkolu. I w koncu nic konstruktywnego i pozytecznego z tego watku nie wyniknie.

 

Opisz chociaz jakie masz preferencje. Tak pi razy drzwi. Czy lubisz nakedy, czy sporty, a moze sport-turysty. Czy lubisz V-ki, czy moze lepiej R4. Czy latasz duzo w trasach, czy tylko loisz na jednym po miescie. Itd. itp. Wtedy chyba bedzie latwiej w jakis sposob doradzic :D

 

Ja osobiscie, biorac pod uwage moje preferencje, za 25kzl szukalbym dziewiatki 01 - 03, bo z porzadna Buza za te pieniadze chyba moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek ma być mocny, możliwy do zabrania na dłuższe wycieczki więć całkowite nakedy odpadają.

Raczej smigam po trasach niż po lotniskach 8)

 

Jakby nie patrzeć wychodzi że to piwnna być hayka albo zx9 (tylko niewiem czy ona przymała nie jest ) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...