Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

POLSCY GLINIARZE TO W WIĘKSZOŚCI NIEROBY I FRAJERZY, KTÓRYM SIE NIE CHCE DUPY RUSZYĆ DO ROBOTY

stary - pacnij sie w leb - a jesli jestes przekonany ze masz racje - to zrob cos z tym faktem zamiast tak pisac. Moze idz na policjanta

 

:buttrock:

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Corleone !

Powiem Ci co ja bym zrobił gdybyś sie nie zatrzymał do kontroli.

Jeślibyś zwiał - to Twoje szczescie ( jestem w stanie stwierdzic,że szanse na ucieczkę miałbyś raczej małe )

Ale w przypadku złapania Cię, to na 100% wykorzystałbym WSZYSTKIE istniejące przepisy Prawa Karnego i Kodeksu Wykroczeń , abyś wiedział co to znaczy przestrzeganie przepisów. Każdy kto ucieka, ma ku temu jakiś powód. Ucieczek bez powodu jest baaaardzo mało.

Jesli w czasie poscigu uszkodzeniu uległby radiowóz , któyś z Policjantów byłby ranny itp itd , to wszystko byłoby na Twoim koncie. Zapłaciłbyś za leczenie , remont pojazdu i nawet sam nie wiesz jeszcze za co.

Twój rejestr karny wzbogaciłby się w sposób dla Ciebie niewyobrażalny.

A wziąłeś pod uwagę cos takiego jak solidarnosć zawodowa gliniarzy ???

Kiedyś na blokadzie jeden koles potracił gliniarza - goniłem faceta aż do skutku . Potem kiedy skuty leżał na asfalcie po prostu płakał. I to nie dlatego że dostał omłot. Zaczął sobie zdawac sprawę z tego co zrobił.

Więc najpierw zawsze zastanów sie , bo możesz trafic na gliniarzy którzy nie sa nierobami i obibokami. I po prostu będziesz miał wielki problem.

 

Jest stare przysłowie : albo sie z Ciebie śmieją , albo sie Ciebie boją.

Ze mnie się nikt nigdy nie śmiał - jak myślisz dlaczego ????

I nie byłem upierdiwym gnojem , bo nie musiałem. Dajcie mi pojazd z kierowcą , a ja znajde mu tyle nieprawidłowosci i to popartych konkretnymi przepisami , że nawet diagnosta wymięknie . Tylko musi mi sie chcieć być az tak dokładnym. Mam nadzieję , że właściwie odbierzecie mój post.

Ja sie nie czepiam - lubię tylko jasne sytuacje - a gadanie że ktoś,coś tam i tak dalej , to babci można opowiadac. Lubię konkrety , a tych w Waszych wypowiedziach jest raczej mało. Więc uzupełnijcie wiedzę teoretyczną i praktyczną i zapraszam do dyskusji .

 

Ale bez bluzgania - zachowajcie poziom.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że my motocykliści ich zabardzo nie lubimy

nie wypowiadaj się za wszystkich. zwłaszcza jeśli pierd*lisz takie bzdety. dorośnij chłopie!

bijecie pianę, a tak naprawdę sprawa jest jasna: nie będziecie łamać prawa, to nikt się do was nie przywali. po co te głupie pytania? "nie mam prawka, co mi zrobi policja?", "nie mam oc czy według was zabiorą mi motocykl?" ??????? ludzie! kur... czy to forum przedszkolaków, czy co? pomijam już to, że temat był wałkowany już setki razy, więc ten powinien wylądować w oczyszczalni chociażby dlatego, że ktoś nie potrafi wpisać kilku znaków w okienko "SZUKAJ".

się kur... spinacie na tą policję, jakby was na ulicy pałowali codziennie. bo policja jest be. pewnie że jest bo takich k*rw... tumanów musi ganiać po lasach co im się dupy nie chce ruszyć żeby prawko zrobić. bo to taka wielka filozofia!!!! ale jak taki gość wpadnie w kolumnę pieszych, albo zabije jakiegoś dzieciaka, to robi się szum. na policję, na rodzinę, na kraj (bo przecież też po*eb*ny)...

a don corleone to już w ogóle poza wszystkim... nie złapali cię to policja zła - złapali by, to na forum pojawiłby się post "Co mi zrobią gliny??" twojego autorstwa. takie jest według ciebie super że zwiałeś?

w ogóle gadać szkoda. czasem się dziwię że Sierżant ma jeszcze ochotę o tym wszystkim gadać.... po raz setny, zresztą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze to tylko simson.... a nie coś co nazywa sie motocyklem.Strach pomyśleć co by się działo jakbym takiego ,,motormaniaka" spokał na drodze..Raczej ym omijał wielkim łukiem.

Ale jedna jest prawda w tym wszystkim żeby ni epowielać poprzednich postów..TAK JAK SZANUJESZ LUDZI , LUDZIE TAK BEDĄ CIEBIE SZANOWALI .... zwłaszcza na drodze sie o tym przekonasz , mam nadzieje ze sie o tym w przykrych okolicznosciach nie przekonasz , tylko jak moze strach ci w oczy zajzy to wtedy zrozumiesz pewne zachowania, i ogólna kulturę na drodze czy jezdzisz rowerem czy simsonkiem czy samochodem, Kultura i szacunek obejmuje wszytskich

A twoje podejscie do Policji-? szkoda gadać .... moze to racja wieku. ze wsumie to jak masz19 lat to małolat jestes i masz jeszcze siano w głowie. bo na powaznego człowieka do rozmów to mi nie wydajesz..

tylko pamietaj ze na drodze sa rózni uzytkownicy i nie daj Boże jak spotkasz takiego samego człenia jak ty ,,, tragedia murowana..

 

Powodzenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze to tylko simson.... a nie coś co nazywa sie motocyklem.Strach pomyśleć co by się działo jakbym takiego ,,motormaniaka" spokał na drodze..Raczej ym omijał wielkim łukiem.

Ale jedna jest prawda w tym wszystkim żeby ni epowielać poprzednich postów..TAK JAK SZANUJESZ LUDZI , LUDZIE TAK BEDĄ CIEBIE SZANOWALI .... zwłaszcza na drodze sie o tym przekonasz , mam nadzieje ze sie o tym w przykrych okolicznosciach nie przekonasz , tylko jak moze strach ci w oczy zajzy to wtedy zrozumiesz pewne zachowania, i ogólna kulturę na drodze czy jezdzisz rowerem czy simsonkiem czy samochodem, Kultura i szacunek obejmuje wszytskich

A twoje podejscie do Policji-? szkoda gadać .... moze to racja wieku. ze wsumie to jak masz19 lat to małolat jestes i masz jeszcze siano w głowie. bo na powaznego człowieka do rozmów to mi nie wydajesz..

tylko pamietaj ze na drodze sa rózni uzytkownicy i nie daj Boże jak spotkasz takiego samego człenia jak ty ,,, tragedia murowana..

 

Powodzenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja jest potrzebna, to nie ulega watpliwosci...Jak biora w lape to,zle bo lapowkarze, jak nie biora, to zle, bo mandaty wysokie i komornicy na glowie...Tak zle i tak niedobrze...

 

W kazdym zawodzie znajda sie jakies czarne owce, co reszcie reputacje zniszcza, ale skoro Stary Sierzant pisze,ze kierowal sie odpowiednimi zasadami, to czy macie mu za zle?, ze by w lape nie wzial i byscie spokojnie dalej nie mogli jechac?....pewnine tak...brak slow...Szkoda tylko,ze jak zwykli gliniarze z drogowki sobie domy buduja na obrzezach miast to sie zieloni robicie z zazdrosci i przeklinacie,ze lapowkarze...ale jedno jest pewne: Ktos te lapowy daje,zeby sie wymigac od punktow karnych i mandacikow kredytowych...Wiec o co pretensje?...Bo juz teraz to chyba kompletnie tego tematu nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NIEMCZECH CZY W STANACH JAK BYM SIE NIE ZATRZYMAŁ TO KONTROLI TO PRZEZ PÓŁ KRAJU BY MNIE GONILI....A CI DALI SOBIE POPROSTU SPOKUJ

nie rozumiem cie, masz im za złe ze cie puscili? na prawde chcialbys zeby cie gonili? tak jak juz ktos powiedzial - jakby nie odpuscili to by byla wielka tragedia i wyzywal bys ich ze cie gonili tylko za brak swiatel. Teraz to policja zła, a jak bedzie potrzebna to nagle spokorniejesz, nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corleone o co ci właściwie chodzi ?? Chciałeś żeby cię gonili to trzeba było ich "zachęcić" ( przekonał byś się jak to się skończy dla ciebie). Nie chciałeś żeby gonili, to się ciesz że nie chciało im się użerać z gówniarzem na pierdopędzie. Światło sobie napraw bo kiedyś ci kierowca Jelcza zaparkuje w dupie i dopiero będzię problem. Masz prawdziwe powody coby narzeakć na policje ( pogłaskali cię pałką po nerkach), czy jak ? Pamiętaj że los bywa przewrotny i możesz jeszcze lecieć z rykiem na komende że ci moto ukradli albo ktoś cię skopał (czego ci szczerze nie życze ) i wtedy będzie POMOCY .

 

 

 

 

 

 

 

mi to zalatuje triasem, albo jurą ...w kazdym razie mezozoik

 

:buttrock:

 

 

coś mi tu pachnie kredą albo karbonem :buttrock:

Edytowane przez Yool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe wyjaśnienie - mam domek na wsi ,wpakowałem w niego wszystkie oszczędnosci i mam do spłacenia kredyt jeszcze przez 16 lat. Gdybym brał w łapę , to nie odszedłbym z Policji , żeby hodowac konie i wywalac koński nawóz. Spłaciłbym dom w 5 lat i olałbym wszystko. I miałóbym sprzęta za 20 tysiecy , a nie tylko za 8 . To dla uświadomienia tym którzy mogliby rzucić hasło skąd mam na dom i resztę.

Na służbie zawsze byłem wymagający wobec kontrolowanego kierowcy - ale byłem uczciwy - robiłem to za co mi płacili.I jak wyzej już napisano byłem często be i fuj . A dlaczego ??? Bo robiłem swoje.

Ale mogę powiedziec tylko jedno - jeśli ktoś mnie traktował poważnie , to jeśli miałem taką możliwosć to dostawał pouczenie , bo wbrew powszechnym opiniom gliniarz nic nie ma z mandatów. I waliło mnie jeśli ktoś miał pretensje. Prawo jest równe dla wszystkich , a jeśli ktoś podskakiwał , to wykorzystywałem posiadaną umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przepisy dawały mi takie możliwości , że nawet sobie tego nie wyobrażacie.Pozostawała tylko kwestia ich interpretacji. A to juz zależało ode mnie.

I np. za wycieki oleju mogłem dać mandat porządkowy za 50 zł i zabrać dowód rejestracyjny. Ale mogłem też zastosować Ustawę o ochronie środowiska i przywalić za 500 zł za zanieczyszczanie środowiska kapiącym olejem. I co "?????? Kopary niektórym opadły ???

 

Sami widzicie , że tylko od gliniarza zależy , czy pojedziecie dalej i czy przez dłuuuugi czas będziecie spłacać mandat.

Dzięki za poparcie - Barnaby,Aqabusa , Patryka i innych - Wy kumacie o co chodzi i dlatego macie komfort psychiczny wyjeżdżając w traskę.

A ci którzy najgłośniej krzyczą z reguły najmniej orientują sie w temacie .

I zazwyczaj mają mokry rowek na widok radioli.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym brał w łapę , to nie odszedłbym z Policji , żeby hodowac konie i wywalac koński nawóz. Spłaciłbym dom w 5 lat i olałbym wszystko. I miałóbym sprzęta za 20 tysiecy , a nie tylko za 8 . To dla uświadomienia tym którzy mogliby rzucić hasło skąd mam na dom i resztę.

Na służbie zawsze byłem wymagający wobec kontrolowanego kierowcy - ale byłem uczciwy - robiłem to za co mi płacili.I jak wyzej już napisano byłem często be i fuj . A dlaczego ??? Bo robiłem swoje.

Ale mogę powiedziec tylko jedno - jeśli ktoś mnie traktował poważnie , to jeśli miałem taką możliwosć to dostawał pouczenie , bo wbrew powszechnym opiniom gliniarz nic nie ma z mandatów. I waliło mnie jeśli ktoś miał pretensje. Prawo jest równe dla wszystkich , a jeśli ktoś podskakiwał , to wykorzystywałem posiadaną umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przepisy dawały mi takie możliwości , że nawet sobie tego nie wyobrażacie.Pozostawała tylko kwestia ich interpretacji. A to juz zależało ode mnie.

 

 

O kurde Sierzancie Ty jeszcze zyjesz !!!

 

Nie odnos sie do siebie bez przerwy w czasie przeszlym - powyzszy tekst brzmi jak testament ! :buttrock:

 

pozdrawiam

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Corleone !

Powiem Ci co ja bym zrobił gdybyś sie nie zatrzymał do kontroli.

Jeślibyś zwiał - to Twoje szczescie ( jestem w stanie stwierdzic,że szanse na ucieczkę miałbyś raczej małe )

Ale w przypadku złapania Cię, to na 100% wykorzystałbym WSZYSTKIE istniejące przepisy Prawa Karnego i Kodeksu Wykroczeń , abyś wiedział co to znaczy przestrzeganie przepisów. Każdy kto ucieka, ma ku temu jakiś powód. Ucieczek bez powodu jest baaaardzo mało.

Jesli w czasie poscigu uszkodzeniu uległby radiowóz , któyś z Policjantów byłby ranny itp itd , to wszystko byłoby na Twoim koncie. Zapłaciłbyś za leczenie , remont pojazdu i nawet sam nie wiesz jeszcze za co.

Twój rejestr karny wzbogaciłby się w sposób dla Ciebie niewyobrażalny.

A wziąłeś pod uwagę cos takiego jak solidarnosć zawodowa gliniarzy ???

Kiedyś na blokadzie jeden koles potracił gliniarza - goniłem faceta aż do skutku . Potem kiedy skuty leżał na asfalcie po prostu płakał. I to nie dlatego że dostał omłot. Zaczął sobie zdawac sprawę z tego co zrobił.

Więc najpierw zawsze zastanów sie , bo możesz trafic na gliniarzy którzy nie sa nierobami i obibokami. I po prostu będziesz miał wielki problem.

 

Jest stare przysłowie : albo sie z Ciebie śmieją , albo sie Ciebie boją.

Ze mnie się nikt nigdy nie śmiał - jak myślisz dlaczego ????

I nie byłem upierdiwym gnojem , bo nie musiałem. Dajcie mi pojazd z kierowcą , a ja znajde mu tyle nieprawidłowosci i to popartych konkretnymi przepisami , że nawet diagnosta wymięknie . Tylko musi mi sie chcieć być az tak dokładnym. Mam nadzieję , że właściwie odbierzecie mój post.

Ja sie nie czepiam - lubię tylko jasne sytuacje - a gadanie że ktoś,coś tam i tak dalej , to babci można opowiadac. Lubię konkrety , a tych w Waszych wypowiedziach jest raczej mało. Więc uzupełnijcie wiedzę teoretyczną i praktyczną i zapraszam do dyskusji .

 

Ale bez bluzgania - zachowajcie poziom.

Pozdro.

wiesz ... twoje słowa troche do mnie trafiły, i po przeczytaniu tego musze ci przyznać racje.... następnym razem zatrzymam sie.... możetrafie na ludzkiego policjanta i nie przetrzepie mnie całego od A do Z ... 3maj sie i Dzięki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looozik pełny - ale najpierw weź sie w garsć i wsadź do kieszeni niezbędne kwity. Jak Ty jestes ok . to żaden niebieski Cię nie uwali , bo i po co.

Przeciez tyle czubów się buja po drogach - szkoda czasu na normalnych.

Pozdro.

 

PS. Zawalidroga !!!

To nie jest testament , tylko że pewne sprawy już mnie nie dotyczą , nie noszę munduru i tyle.

Ja już jestem były glina , ale byłem , jestem i do konca .życia będę psem gończym.

Ale nie kundlem. A psa od kundla można odróznić po tym , że kundel szczeka , a pies gryzie .

I pies jest przyjacielem człowieka , he he he .

Zatem traktujcie całość zagadnienia jak możliwość usłyszenia dobrej rady , a nie jak opierdziel.

 

Pozdro.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...