Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

Ok postanowiłem kontynuwoać ten temat:mam zamiar kupić Yamahe DT 80 LCII z tym, że ona jest zarejestrowana na motor, a ja mam 15 lat i karte motorowerową.Więc pytam CO MI ZROBIĄ jak mnie zatrzymają - JAK MNIE ZATRZYAMJA nie piszcie ze moge ucieć tylko co mi zrobia jak mnie juz zatrzymają, a ja karte motorowerowa a tu motocykl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postanowiłem kontynuwoać ten temat:mam zamiar kupić Yamahe DT 80 LCII z tym, że ona jest zarejestrowana na motor, a ja mam 15 lat i karte motorowerową.Więc pytam CO MI ZROBIĄ jak mnie zatrzymają - JAK MNIE ZATRZYAMJA nie piszcie ze moge ucieć tylko co mi zrobia jak mnie juz zatrzymają, a ja karte motorowerowa a tu motocykl :evil:

 

Jeżeli jest zarejestrowana na motocykl to potraktują to jako jazdę bez uprawnień. Karta motorowerowa nic ich nie będzie obchodzić. Skutki: wysoki mandat, i duuużo kłopotów (chyba nawet nie będziesz mógł zdawać na prawo jazdy przez ileś lat).

Podsumowując: odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma się czego bać jak się nie ma numerów! HAHAHA!!!

Policja moze mi narobić!

Kozak z ciebie Gościu ale jak cie złapią i postawią starych przed kolegium, ze np moterk byl kradziony to bedziesz portkami trząsł.. :evil:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
hehe kozak i to na motorynce :evil: btw.gdzie wcieło gościa ?? bo go ostanio nie ma......

Ojj, chyba dawno kolegi nie było na 4um.

A gościu - ponoć zmienił ostatnio skórę... Na gumową....

:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o haryyyy wiesz co ci moze zrobic Policja.Jak trafisz na jakiegos downa z policji i niebedziesz mial OC zaplacone to moga ci dopierdoli 3000zl OC jest najwazniejsze i dowod rejstracyjny. A ja mialem kiedys komara takiego rozjebaego za 30zl kupilem od kumpla bez papierow bez niczego i jak mnie paly zlapaly za to ze zadymilem ulice i powiedzieli pokaz dokumenty powiedzialem ze niemam bo MOTOR ZNALAZLEM NA SMIETNIKU I CHCIALEM SIE PRZEJECHAC na serio i nic mi niezrobili tylko zaj**ali motor heh :evil:) 8)

Kolega mi sie dal kiedys Suzuki Ts swoim przejechac i akurat straz miejska wyskoczyla. Powiedzialem, ze wszytskie dokumenty ma kolega to kazali mi dopchnac do jego domu. Ludzie!! Zaczeli mu pierniczyc ze 50cm3 jest od 18 lat (daje slowo!! :) ) i ze on sie nie moze takim poruszac. Do mnie nic nie mieli. Potem przeczytali ze jednak 50cm3 jest na karte motorowerowa to sie przyczepili ze nie ma OC. Spisali go i pojechali. Po minucie w rure i tniemy w dwie osoby (TS-ka zarejstrowana na jedna), bez lusterka i bez kasku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
czyli nie ma się czego bać jak się nie ma numerów! HAHAHA!!!

Policja moze mi narobić!

Kozak z ciebie Gościu ale jak cie złapią i postawią starych przed kolegium, ze np moterk byl kradziony to bedziesz portkami trząsł.. :buttrock:

 

A jak (odpukać) komuś coś zrobisz, to starzy do końca życia będą musieli płacić rentę. Zastanów się czy warto dla kilku dych ryzykować czymś takim :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...