Skocz do zawartości

jazda bez dokumentow?


Aska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu-swietna rade Ci dam. Mowie Ci jak zobaczysz jakis patrol policji to sie zatrzymaj, ladnie sie usmiechnij i powiedz im o swoim problemie-na 100% udziela Ci fachowej odpowiedzi, a na przyszlosc nauczysz sie szukania odpowiedzi w inny sposob na inne pytania jakie niesie ze soba kazdy dzien Twojego zycia.

z powazaniem tomek

pzdRR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HpGuest chyba chce odpocząć od forum.

Racja

Chyba trzeba wprowadzić jakies ostrzejsze kary dla takiej gównaterii
2 racja niech tam sobie w USA znajdzie jakies forum dla jezdzących bez dokumentow i uciekajacych przed policją ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie do moderatora:

szanuję forum, jestem tu od niedawna i obecnosc wnosi do mojego zasobu wiedzy naprawdę dużo informacji, ale nie rozumiem, dlaczego chcecie wyrzucać forumowicza tylko dlatego, iż z młodzieńczą brawurą piszę o swoich "zbuntowanych" poglądach? W zasadzie nikogo nie obraża a jezeli nawet nie ma racji to przeciez to forum = swoboda wypowiedzi. Mnie jak męczy jakiś watek to go po prostu nie czytam...

Pozdrawiam (i naprawde chciałbym poznać powód bo pewnie czegoś nie rozumiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się śledzić całego tematu od początku (zwłaszcza że to już n-ty w tej samej kwestii) więc może powtórzę coś co już zostało napisane.

- jazda bez prawa jazdy - w razie spowodowania wypadku PRZEJEB...E ponosi się całkowitą odpowiedzialność finansową za skutki wypadku, nieraz za leczenie i rentę wielu osób do końca życia. Można sobie zasrać życie przez jedne głupie wyjechanie bez posiadania prawka

- jazda po paru browarach lub porządnej fazie - jak wyżej

- jazda bez posiadania (w ogóle) OC też kończy się jak wyżej

 

Jeżeli ktoś jeździ bez uprawnień jego prywatna sprawa pod warunkiem że dokładnie zdaje sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji tego co robi. Chojraków którzy bez prawa jazdy skasowali komuś porządne bryki albo kogoś rozjechali to znam na pęczki. Tyle że niejeden teraz płacze jak spłacić 100.000 zł nie czekając do ukończenia 18 lat.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...