Skocz do zawartości

jazda bez dokumentow?


Aska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle' date=' że ja się zatrzymuję, wtedy też się zatrzymałem.[/quote']

To tylko tak mala i subtelna roznica, ze praktycznie niezauwazalna. Zwlaszcza dla niektorych.

Nikt nie mowil tutaj o tym, ze nie przekracza predkosci i w ogole, to nawet policja moglaby sie od niego uczyc prawozadnosci na drodze. Tu chodzi tylko o to, ze pewnych rzeczy nie mozna miec w dup*e, a jak sie cos robi, to trzeba miec swiadomosc ewentualnych konsekwencji, oraz aby jak juz sie mialo odwage cos przeskrobac, to trzeba miec tez odwage przyjac na klate np. mandacik (albo pouczenie, co sie zdarza). Przeciez lamie sie przepisy swiadomie...(zwlaszcza te dotyczace predkosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak wracając do wątku braku prawka to w sumię też wina polityki dawniej można było robić od 17 lat a nawet dawno temu od 16 lat a teraz jest od 18 i większość nie może się do czekać . Ja naszczęście nie posiadm strasznie wielkiego moto i dużo po ulicach nie śmigam jak już jeżdże to w wiekszą liczbę osób w środku powoli . Jednak naszczescie to już ostatni sezon tak na pół nielegalnie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ktorys ma policje w dup*** i mowi o tym publicznie

 

ja jestem ten "co któryś" - możesz pisać otwarcie' date='

 

Tu chodzi tylko o to' date=' ze pewnych rzeczy nie mozna miec w dup*e, a jak sie cos robi, to trzeba miec swiadomosc ewentualnych konsekwencji, oraz aby jak juz sie mialo odwage cos przeskrobac, to trzeba miec tez odwage przyjac na klate np. mandacik[/quote']

 

jak się zmieni policja (za moje ciężko zarobione pieniądze) to i ja się zmienię - zwłaszcza jak się zmieni Sekcja Ruchu Drogowego - póki co, niech na klatę psy biorą moje niezatrzymywanie się,

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jaka jest kara za brak oc?? nie wieżę, że tak mała. za brak oc samochodu jest koszmarnie wysoka kara. można się pożegnać z samochodem czasami (gdy np. stukniemy kogoś)...

...co do policji... nie zapominajcie, że to ludzie, a nie jakieś automaty ustawione na zabijanie... kiedyś wracałem (puszką) w nocy (3 am)z ostrowa, w krotosznie jechałem 82k/h (akurat tam jest taka ładna droga i daleko zabudowania), śmieszna prędkość, no ale mnie zatrzymali... nie miałem dowodu rejestracyjnego... pogadałem na spokojnie z policjantem... wpisał mi 79km/h i łącznie mandat na 150 złoty... traktujcie jak ludzi, nie jak 'psów' to będziecie mieli miło w zyciu

 

pozdrawiam bluesowo

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie ciekawi jak wg. Ciebie powinna sie zmienic policja (zwłaszcza drogówka)

 

policjant powinien zarabiać NORMALNE pieniądze (3-5 tys.) to przestanie brać łapówki, jak przestanie brać(!) to ludzie przestaną dawać(!) - a zaczną szanować (nieuchronność kary),

 

i wyj*bać nieuków z policji na dzień dobry - jak mnie zatrzyma taki kolo jak ostatnio (sam się zatrzymałem, bo mnie wk*rwił), to go śmiechem zabiję,

 

zresztą - co się będę rozpisywał: RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY = MSWiA,

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszm za totalny OT - post ten jest jedynie moim skromnym przemysleniem nie popartym zadnymi prognozami, badaniami, etc - po prostu nie moglem sie powstrzymac :P

 

to rozumiem, jednak w naszym post-komunistycznym państewku "normalnie" będzie sie zarabiac za jakies 15-20 lat:

1. jak powymiera obecna kadra polityczna (co wybory to te same gęby)

2. jak zmniejszą sie koszty administracyjne panstwa (urzednicy :) )

3. jak Polak zrozumie ze myslenie wylacznie o sobie nie zawsze przynosi korzysci

4. cos mozna jeszcze dopisac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zmieni policja (za moje ciężko zarobione pieniądze) to i ja się zmienię - zwłaszcza jak się zmieni Sekcja Ruchu Drogowego - póki co' date=' niech na klatę psy biorą moje niezatrzymywanie się,[/quote']

Chyba Cie rozumiem co masz na mysli. Jednak jak slysze takie argumenty, to zawsze powtarzam - naprawianie swiata zacznij od siebie... ;) Oczywiscie rowniez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wchodze na forum i widze, ze znowu osoby co maja 17 lat pisza na swoj ulubiony temat: jak to olewac policje, i jak to fajnie bez prawka... NO WIDZE ZE NICZEGO WAS NIE IDZIE NAUCZYC !!! a potem pretensje do calego Swiata ze mandat dostal taki jeden z drugim za brak papierow...

Posluchajcie nikogo to nie obchodzi czy Wy macie papiery czy nie i sie przestancie glupio przechwalac bo juz normalnie szlag czlowieka trafia...

pzdRR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh

 

Czytam wszystkie posty i sie zastanawiam....

 

Zaczalem robic prawko po przerwie motocyklowej prawie 9 letniej. Stwierdzilem ze poczekam z kupnem do otrzymania papierów. Niestety (a moze stety) przydarzyla sie okazja kupienia pieknego sprzeta... kupilem.

Wytrzymalem okolo tygodnia bez jazdy na nim. Niesty wygrala ta nienasycona chec przejechania sie na moim nowym nabytku. Najpierw tylko po parkingu, poznij troche po okolicy, az wreszcie cale miasto obiezdzam.

 

Nie jestem z tego dumny... ale zauwazcie... kurs skonczylem pod koniec lipca, a termin mam pod koniec sierpnia!!!! tyle czekania plus jeszcze czekanie na pwydanie dokumantu... porazka

 

Zaznaczam tylko ze nie jestem calkowitym laikiem w kwestii przepisów, bo posiadam prawko "B" od 9 lat i jezdze w zasadzie zawodowo autem.

 

Ciekawy jestem jak sie do tego ustosunkujecie :?:

 

Pozdro @ll moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no w warszawie jest smiesznie ja sie turlam z predkoscia 50-60km/h chyba ze wyjezdzam na jakas obwodnice czy cholera wie jak to sie nazywa to dygam tam 80km/h (tyle jest dozwolone)

 

h*j z tego ze wszyscy mnie wyprzedzaja' date=' czasem trabia

ja i tak jak narazie zawsze dojechalem do celu bez spoznienia i wiekszych problemow

 

jakby wiecej osob jezdzilo w podobny sposob to mysle ze policja miala by mniej "uciechy" z dawania mandatow

bylo by spokojniej milej na drogach

 

takze postulat w wyborach

"NIECH WSZYSCY WSIADAJA DO ZDLAWIONYCH FIATOW 126P"

buahahaha ;)

 

pozdrawiam[/quote']

 

Ale Ty tak jezdzisz bo ci wachy szkoda skąpcu 8)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17 lat i jeżdże bez prawa jazdy motor ma wszystkie inne potrzebne papiery, ale i tak taka jazda dla mnie jest mordengą :/ Zawsze jest to beznadziejne uczucie strach przed niewiadomo czym, nie douczenie drogowe i wiele innych spraw:/ staram siejeźdźić tak zeby nikogo to nie wkurzało około 60-80km/h ale to ciogłe uczucie strachu i nie pewności towarzyszy :/

niemoge sie już doczekać upragnionego kwitu ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel jest w moim wieku i jezdzi bez prawka juz 2 lata i jak najdzie okazja to zwiewa im z przed nosa raz mu zajecahli droge to jak buta dał na husce cr125 sm to go widac niebyło ostatnio na mojej dt zwiewał ale tablic niespisali :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel jest w moim wieku i jezdzi bez prawka juz 2 lata i jak najdzie okazja to zwiewa im z przed nosa raz mu zajecahli droge to jak buta dał na husce cr125 sm to go widac niebyło ostatnio na mojej dt zwiewał ale tablic niespisali :twisted: :twisted:

Chlopie-poczytaj sobie powyzsze posty, czy jest sie czym chwalic?

Co do polskich przepisow, to dla mnie najwieksza paranoja jest to, ze po zdaniu prawka czeka sie na dokument nawet ok miesiaca-a w tym czasie nie wolno jezdzic. Czy nie moznaby wzorem innych panstw wprowadzic jakiegos kwitka tymczasowego, ktory otrzymywaloby sie po zdaniu egzaminu i obowiazywalby on do czasu wydania wlasciwego dokumentu. Jak dla mnie byloby to logiczne rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...