Skocz do zawartości

jakie enduro/cross??


Rekomendowane odpowiedzi

(ale jezdzilem crka 250 i wiem co to jest takze nie wiem...).

CO :?: 8O

 

Japonce sa drozsze ale sa duzo lepsze od cz ,taka prawda;]

Wiadomo że jak ktoś ma kase na takie moto a przedewszystkim na jego utrzymanie to kupi sobie Japonie. A jeżeli ktoś ma mniej kasy albo zamiłowanie do przedmiotów z duszą wybierze CZ :!:

Jednak moim zdaniem na CZ da się tak samo fajnie pośmigać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Moze dla 13-16to latka, ktory w zyciu nie trenowal zadnego sportu to bedzie meczarnia :lol: ... ale nie dla mnie.

Dosyc konserwatywnie cie wychowal... ale kto?!

 

Daruj sobie tego typu komentarze.

Na nic się zda ta dyskusja.

Skoro tak radzisz wcześniej innym, zę setka się znudzi każdemu po dwóch miesiącach to kup setke i pojeździj dwa miesiące.

Jakoś ostatnio pewien dobrze znany zawodnik powiedział mi, ze od sety nie wykręca nadal do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dla 13-16to latka, ktory w zyciu nie trenowal zadnego sportu to bedzie meczarnia :lol: ... ale nie dla mnie.

Skoro tak radzisz wcześniej innym, zę setka się znudzi każdemu po dwóch miesiącach to kup setke i pojeździj dwa miesiące.

Jakoś ostatnio pewien dobrze znany zawodnik powiedział mi, ze od sety nie wykręca nadal do końca.

 

Inna sprawa jeździć relaksacyjnie po lesie, łąkach i polach i napawać się głośnym wydechem, choćby pięćsety, a inna sprawa stracić kilka litrów potu jeżdżąc po torze zaledwie setką(zastanawiam się czy zawodnicy jeżdża ze stoperami w uszach? może ktoś wie?). Nie odbierajmy nikomu radości z głośnego wydechu. Głupia sprawa wrzucać do jednego wora "zawodniczą jazdę" i "leśny relaks", co własnie powyżej zostało uczynione.

Pozdrawiam:_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dla 13-16to latka, ktory w zyciu nie trenowal zadnego sportu to bedzie meczarnia :lol: ... ale nie dla mnie.

Skoro tak radzisz wcześniej innym, zę setka się znudzi każdemu po dwóch miesiącach to kup setke i pojeździj dwa miesiące.

Jakoś ostatnio pewien dobrze znany zawodnik powiedział mi, ze od sety nie wykręca nadal do końca.

 

Inna sprawa jeździć relaksacyjnie po lesie, łąkach i polach i napawać się głośnym wydechem, choćby pięćsety, a inna sprawa stracić kilka litrów potu jeżdżąc po torze zaledwie setką(zastanawiam się czy zawodnicy jeżdża ze stoperami w uszach? może ktoś wie?). Nie odbierajmy nikomu radości z głośnego wydechu. Głupia sprawa wrzucać do jednego wora "zawodniczą jazdę" i "leśny relaks", co własnie powyżej zostało uczynione.

Pozdrawiam:_)

 

 

O masz racje.

Właśnie chyba w tym tkwi problem.

Ja cały czas myślałem, zę mówimy tu o wstepie w jazde wyczynową czyli coraz to szybsze jeżdzenie i do tego na poczatek za mocny motocykl nie bedzi enajlepszym rozwiazaniem.

 

Ale skoro ma lepszy dzwiek to czemu nie :)

Nigdy nie patrzyłem na to pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nigdy nie latałeś po terenie to kup setke, i tak cię prawdopodobnie sponiewiera, a co dopiero 250 2T, prawie 8 lat jeżdże po terenie i nie mogę cwiary opanowac, przemyśl to sobie. 20 min szybszej jazdy i ręce masz jak szmata. Nie zapomnij też o butach i dobrym kasku z goglami. Motocykla szosowego nie ma co porównywac do terenowego. Inne przełożenia, inna masa, jak źle odwiniesz manete to możesz sobie pożądne kuku zrobic(wyrwane stawy, zerwane ścięgna) . PRZEMYŚL TO !!!!!!

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ale jezdzilem crka 250 i wiem co to jest takze nie wiem...).

CO :?: 8O

To ze cr 250 2t idzie jak szatan na kazdym biegu.

 

Japonce sa drozsze ale sa duzo lepsze od cz ,taka prawda;]

Wiadomo że jak ktoś ma kase na takie moto a przedewszystkim na jego utrzymanie to kupi sobie Japonie. A jeżeli ktoś ma mniej kasy albo zamiłowanie do przedmiotów z duszą wybierze CZ :!:

Jednak moim zdaniem na CZ da się tak samo fajnie pośmigać :!:

 

moze i masz racje,bo utrzymanie japonca jest kosztowniejsze niz cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie często zdarza się widzieć oferty sprzedaży CZ 380 ze zględu na zbyt dużą moc. Ale jak to zgrabnie ujął BartekJ kiedy gadaliśmy na gg, jak odkręcisz tak będzie jechał. Dodam tylko że Bartek ujeżdża 380. Po pierwszej jeździe też pomyślałem żeby szybko się pozbywać pińcety zanim się zabije :) ale szybko mi przeszło. Ten motor jest niesamowity. Z czasem odkręca sięcoraz bardziej :twisted: Także Icea nie wahaj się! :D CZ Rulez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...