Skocz do zawartości

16.07.2005 Cross Country w Sochaczewie


Rekomendowane odpowiedzi

Organizator: Hipermarket "Hypernova" oraz Klub Motorowy "Szarak"

 

Termin zawodów: 16.07.2005

 

Miejsce zawodów - tor przy sklepie Hypernowa, Sochaczew ul. Warszawska 119

 

Biuro zawodów od godz. 9.00

Trening godz. 11.00

Otwarcie godz. 13.00

 

Pokazy skoków Freestyle godz. 16.00

 

UWAGA!!! BRAK WPISOWEGO!!!

Będą rozegrane biegi w klasie 65 ccm i 85 ccm (klasyfikowane oddzielnie) - 45 min.

Klasa OPEN - 90 min.

Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody i dobrą zabawę

ZAPRASZAMY.

 

Kontakt

0-503-799-690

0-604-112-975

 

Ja 0-661990715

 

Oczywiście chętnym pomogę trafić na miejsce. Serdecznie wszystkich zapraszam, do zobaczenia

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.

Jaka niespodzianka.

Jednak dają rade bez tego człowieka co wczensięj podobno nic sie nie mogło odbyć.

I coś co mnie zacheca bardzo i dziwi to brak wpisowego :?:

 

Kto to finansuje?

Szkoda, zę w sobote, ale jak skoryguje moje plany to wpadne pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.

Jaka niespodzianka.

Jednak dają rade bez tego człowieka co wczensięj podobno nic sie nie mogło odbyć.

I coś co mnie zacheca bardzo i dziwi to brak wpisowego :?:

 

Kto to finansuje?

Szkoda' date=' zę w sobote, ale jak skoryguje moje plany to wpadne pewnie.[/quote']

 

Kto to finansuje? - Hypernova i nasz klub "Szarak"

 

Jednak dają rade bez tego człowieka co wczensięj podobno nic sie nie mogło odbyć. - Teraz w środę sami sprzątamy tor, będziemy kosić trawę, robimy składkę na spychacz żeby poprawić hopki i zakręty.

 

Na cross coutry będą podobno jakieś hopki, więc nie będzie tylko jazda po płaskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ' date=' ze mnie nie ma , bo moze z kumplem bysmy przyjechali. A tak z ciekawosci mozesz opisac cos wiecej, ile kilometrow ma petla, i oprocz hopek jaka charakterystyka trasy ? Czy jakiejs kawalki w lesie, czy tylko po torze itp itd?[/quote']

 

Ten tor dopiero powstaje, nawet go jeszcze nie widziałem, w środę pojadę to zrobię zdjęcia, o ile juz będzie wszystko gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ' date=' ze mnie nie ma ' date=' bo moze z kumplem bysmy przyjechali. A tak z ciekawosci mozesz opisac cos wiecej, ile kilometrow ma petla, i oprocz hopek jaka charakterystyka trasy ? Czy jakiejs kawalki w lesie, czy tylko po torze itp itd?[/quote'']

 

Ten tor dopiero powstaje, nawet go jeszcze nie widziałem, w środę pojadę to zrobię zdjęcia, o ile juz będzie wszystko gotowe.

 

To to nie będzie po tym torze motocrossowym??!!

Ja myślałem, ze to tam ;)

Żeby nie było znowu czegoś takiego jakw tym Kurdwanowie, przeorane pole, i jazda w kółko.

 

Pozatym nie czaje, jakto Wy się składacie na spychacz, a zawodnicy mają nie płacić wpisowego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ' date=' ze mnie nie ma ' date=' bo moze z kumplem bysmy przyjechali. A tak z ciekawosci mozesz opisac cos wiecej, ile kilometrow ma petla, i oprocz hopek jaka charakterystyka trasy ? Czy jakiejs kawalki w lesie, czy tylko po torze itp itd?[/quote'']

 

Ten tor dopiero powstaje, nawet go jeszcze nie widziałem, w środę pojadę to zrobię zdjęcia, o ile juz będzie wszystko gotowe.

 

To to nie będzie po tym torze motocrossowym??!!

Ja myślałem, ze to tam ;)

Żeby nie było znowu czegoś takiego jakw tym Kurdwanowie, przeorane pole, i jazda w kółko.

 

Pozatym nie czaje, jakto Wy się składacie na spychacz, a zawodnicy mają nie płacić wpisowego :?:

 

My robimy nasz tor, nie na zawody, ten na cross country to zupełnie inne miejsce, nie wiem jaki będzie i kto inny go robi, ale podobno jakieś hopki mają być.

A co do jazdy w kółko po polu, to właśnie tam można było sprawdzić wytrzymałość i technikę jazdy w błocie i zaktętach.

Jeśli ktoś jest naprawdę dobry w każdych warunkach daje sobie radę :P (nie mówię o sobie, bo jestem cienki początkujący)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nie będzie po tym torze motocrossowym??!!

i całe szczęście bo ciekawe kto by chciał jechać 90 minut po torze MX?

 

Większość zawodów typu Cross Country jest rozgrywana miedzy innymi po torze motocrossowy. Oczywiście jest on tylko cześcią pętli.

A co do zawodów w kurdwadowie to jak dla mnie zero techniki można było tam zobaczyć. To przeorane pole to nie błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...