Skocz do zawartości

Motorynka i konsekwencje zwiększania mocy :P


Opu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę śmieszny ale realny mianowicie kiedyś kupiłem sobie ramę motorynki bo tak moda była małe fajne pierdzidełko i nie miałem do niej silnika wiec szukałem czegokolwiek co wlazło by do tej ramy. Kupiłem ogara 200 wyjąłem z niego silnik (czeski 3 biegowy )i włożyłem do tej ramy po 1 rok. Udało się wszystko dopasować do siebie ale okazuje się ze jest dla mnie za słaba wiec szukam wszelakich sposobów na zwiększenie mocy i prędkości udało mi się z niej wyciągnąć 60km/h a można i więcej ale tracąc na mocy która w takim małym czymś jest wszech ogromna bowiem staje na koło na stojąco pali gumę na 2 biegu na ulicy nawet nie przymula jej ciągnie mnie drogą dryne a na niej 2 pasażerów nic by w tym nie było nic boskiego ani dziwnego do póki nie chce się jej sprzedać bo wrzący stękają ze ich dzieci się na niej zabiją już nie wspomnę o nie domówieniach ci co jeździli na jakiś motorynkach w dzieciństwie nie chcieli kupić dla dzieciaka owej dryny z silnikiem jawki 50. Moja dryna nie ma żadnych patentów a silnik był raczej przymusem bo nic innego nie znalazłem a teraz odbija się na kieszeni. Jeszcze zobaczę bo kilka dzieciaków chce ją jeszcze kupić ale rodzice nie za bardzo bo boją się o ich bezpieczeństwo, fakt bo jak na pierwsze moto to jednak za silne jest ;/ i co teraz ? wywalić do rowu jak włożyłem 300zł czy śmigać nadal bez papierów tyle ze jak dla mnie to już jest za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz jeździć to sprzedawaj. Na częsci raczej sie nie opłaca. Czekaj, aż bedzie ktos zainteresowany kupnem. Zostaje jeszcze opcja allegro. Wystaw ją na allegro i zaznacz, ze tylko odbiór osobisty.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić do rowu
lepiej do rowu nie wywalaj bo ktoś znajdzie i problemy będzie miał

 

W poniedziałek kupiłem bratu motorynke (ze wsi nie z allegro) już na to allegro nie wchodze bo mi sie rzygać chce.

Dla mnie pojazd (jako całość) bez papierów nie ma żadnej wartości jedynie na części. Może uda ci sie wziąć za nie ze 200zł.

 

W tym tygodniu ide zarejestrować bzyka bo jeszcze papiery "sie zgubią" albo "sie upiorą" albo "dziadek umrze" albo nie wiem co zobaczcie na allegro bo nie mam takiej fantazji jak ci sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...