Skocz do zawartości

Na pierwszy raz


Rekomendowane odpowiedzi

hmm, więc mają 5 cm mniej też nie powinno być najgorzej po przyzwyczajeniu się i oswojeniu ;)

 

No i cena niemała 8O a używana, z kompletem badań serwisowych, w dobrym stanie technicznym i możliwie bezwypadkowa :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe:D:D za badanie serwisowe to sie płaci w cholere kasy... motor jak jeździł tak jeździ i nic sie nie dzieje... a czy kiedyś sie zepsuje to nie wiem bo nie mogę przewidzieć=) rocznik 1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

A co do zdawania na A1 to widziałem nawet jak niektórzy na MZ 150 zdawali. A co do papieró nawet jak zrobisz A1 to tylko do 15 KW chyba tak więc na silniejsze enduro nie ma co liczyć z papierami. ALe ja radziłbym kupić od razu duże enduro 125 cm z mocą ok 20-30 KM. Będzie na parę lat i szybko się nie znudzi. A mniejsza 80 czy 50 szybkopójdze w odstawke (może nie aż tak szybko ale szybcie się znudzi niż większe enduro).

 

[ Dopisane: 09-07-2005, 15:20 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=56663078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie ta Yamaha do której coś mam słabość ;)

 

pojeżdżę po szkołach jazdy i zorientuję się, na czym ew. bym zdawała :P

 

[ Dopisane: 09-07-2005, 15:35 ]

a ... jeszcze chciałam się spytać ...

Enduro służy raczej do jazdy terenowej, wyczynowej. Czy jeśli będę nim również jeździła po mieście, to nie dojadę go zbyt szybko :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Jesteś wspaniała. Niewiele widuje kobiet które kochają motory i chcą mieć duże enduro ;) chyba że to tylko u mnie takich nie ma

Życzę sukcesów na motorku :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Enduro służy raczej do jazdy terenowej, wyczynowej. Czy jeśli będę nim również jeździła po mieście, to nie dojadę go zbyt szybko

Dt akurat na maisto nadaje sie wysmienicie. To co napisałaś to tyczy sie wyczynwych tzw hard Enduro. Wydaje mi sie że taka DT bedzie odpowiendnia na pocżetek dzięki bardzo miłej charakterystyce mocy.

Duzo jest zblokowanych do 12KM ale jak Ci zacznie brakować mocy to mozna ja odławić do 27 wieć starczy na dłużej.

A co do papieró nawet jak zrobisz A1 to tylko do 15 KM chyba tak więc na silniejsze enduro nie ma co liczyć z papierami.

To co jest w paierach to jedno a co naprawde to drugie. W Hmie miałem 1kw wpisane a naprawde było dużo wiecej. Tak samo Dt która ma w dowodzie wbite 9kw czyli 12KM a naprawde ma więszą moc bo te 12KM uzyskali dławiąc ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro służy raczej do jazdy terenowej' date=' wyczynowej. Czy jeśli będę nim również jeździła po mieście, to nie dojadę go zbyt szybko [/quote']

Enduro to motorki szosowo terenowe. Trzeba zwrócić uwage na to, że wyróżniamy dwa a nawet trzy todzaje Enduro:

Lightowe enduro: DT125, MTX125, KLR125, DR125 itp. itd.

Prawie Hard Enduro: RX, KDX, CRM

Hard Enduro: CRE, HM, EXC, WR

 

To takie przykłady w klasie 125 i niższej :!:

Jeżeli jesteś zainteresowana lightowym endurakiem to spokojnie da rade w lekkim terenie jak i w Mieście a także na niewielkie trasy :!

Jesteś wspaniała. Niewiele widuje kobiet które kochają motory i chcą mieć duże enduro chyba że to tylko u mnie takich nie ma

Życzę sukcesów na motorku

:Podpisuje się pod tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek, no najpierw nauczę się w pełni wykorzystywać te 12KM, i jak mi przestaną wystarczać, to na pewno pomyśli się o odblokowaniu tudzież ewentualnym tunningu ;)

A jeśli chodzi o papiery, to mi chodzi tylko o to, aby można było zarejestrować na motorower (czyli po prostu motocykl do 125cm3 ;) ) i żeby policja aż tak się nie czepiała :twisted:

 

Enduroboj, no mnie interesuje głównia Yamaha DT 125R (wpadła mi coś w oko i wyleźć nie chce :P ) no i ta Aprilla RX50 wygląda na całkiem mocną 50 ;)

 

No i faktycznie mało kobiet się tym jeszcze interesuje ;) No, ale co kto lubi ;)

Przynajmniej jesteśmy w jakiś sposób wyjątkowe :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...