Skocz do zawartości

Ludzie pomóżcie, bo zwariuję !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam zrobić.

 

Baaardzo podobają mi się cruisery. Jako pierwsze moto chciałem wybrać Virago 535, ale dziś byłem u dealera Yamahy i oglądałem XVS650 Drag Star i XVS650A Drag Star Classic i sam już nie wiem :D .

 

Chodzi o to, że ma to być moje pierwsze moto ( Yamaha dlatego, że mam takiego quada i jest suuper ), mam 170cm/80kg i zastanawiam się, czy XVS650 nie będzie dla mnie po prostu za duży, za ciężki itd. Logika by nakazywała, by przymierzyć się do jednego i drugiego ale np. w moim quadzie mam Olinsy i początkowo wydawało mi się że są za twarde ( wolałem seryjne u znajomego !!! ), a teraz, gdy trochę pojeździłem widzę, że są super. Dlatego potrzebna mi opinia doświadczonych motonitów, a nie moje pierwsze wrażenie. :cry:

 

DORADŹCIE COŚ PROSZĘ, BO ZWARIUJĘ. :twisted: . Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nie obawiałbym się XVS650. To raczej potulny motocykl z nisko położonym środkiem ciężkości. W dodatku wersja Classic ma lepszą amortyzację tylnego koła niż Virago. Następna rzecz to zasięg na zbiorniku - XVS650 ma sporo większy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dokładnie. Mam kolegę, który właśnie zmienił DragStara na WildStara, bo Drag był dla niego za mały (182 cm i 90 kg). Jest zadowolony, więc na Twoim miejscu śmiało bym na Draga wskakiwał. Jedyne co mnie denerwowało w Dragu kolegi to telepiące różne części. Kurdem, tam się wszystko trzęsło jak w mojej kozie KTM. No ale on miał tam już tyle bajerów pomontowane, że miało co o siebie stukać :D

PS Ja bym wybrał normalnego, ale i tak większość bierze Classica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał normalnego, ale i tak większość bierze Classica.

 

Choper XVS650 ma dużo sztywniejsze zawieszenie z tyłu od wersji Classic i chyba stąd większość ludzi wybiera właśnie Classic. Mnie też bardziej odpowiada wygląd chopera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...