Skocz do zawartości

THUNDERACE - OPINIE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dla wszystkich zainteresowanych tymatem ACE powiem tyle ze posiadam rocznik 97,co do spalania oleju to w moim egzemplarzu nie stwierdzam żadnej odchyłki od normy,po 2000km nie dolewałem nic bo nie ma takiej potrzeby.Poza tym możan miec zastrzezenia co to mocowania plastików bo przynajmniej w moim zaczyna powoli cos stukac ,pukac na nierównosciach.Moge dodac jeszcze że motorek jest naprawde przyjemny w prowadzeniu i nadaje sie do codziennego urzytkowania mimo poteżnej mocy miedzy nogami momentami przy spokojnej jeżdzie mam uczucie jakbym prowadził jakas ćwiarteczke :wink: Generalnie bardzo bardzo polecam wszystkim którzy nie moga sie zdecydowac.

 

 

Pozdrawiam wszystkich AcE-MaNóW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliście o jednym :crossy:

 

Parę lat temu brat miał FZR1000 i do tego wydech Devil...mhhmmmmm :buttrock: Do dnia dzisiejszego nie słyszałem, zeby coś piękniej mruczało/wyło :(

 

W thunderace jest prawie identyczny silnik więc przy zastosowaniu odpowiedniergo wydechu to napewno pięknie mruczy bez szmerów, stuków i puków... czego jako własciciel SUZI wam cholernie zazdroszcze :D

 

Kiedyś z bartem się smielismy, ze tam chyba zamiast osprzętu do silnika jest włożona jakas tuba i wzmacniacz bo nie mozliwe przeciez jest, zeby ten silnik tak rewelacyjnie mruczał nie wydając jakichkolwiek innych odgłosów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zaszalałem i kupiłem do mojej ślicznotki komin remus viper, carbon. poprzedni ryczał niemiłosiernie (ktoś wybebeszył wszystko ze środka). ten tak od 5 tys. obrotów pięknie gra. a thunder z nim wygląda wykurwiście - jak dla mnie.

jak bolesławcu są dwa, no to nie ma bata, musimy się spotkać i to jak najszybciej ( co w przypadku tego moto nie będzie takie trudne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem oficjalnie powiedziec że nie wszystkie roczniki poniżej 98 palą oliwe wyczytałem gdzieś że ma na to wpływ moment kiedy silnik jest docierany,myśle ze to nawet nie jest żadna jego wada konstrukcyjna.Sporo sie o tym pisze i to mogło by sie wydawac jest tylko jedna z wad którą dałoby sie wymienic. Ja jestem tylko ciekaw czy długoletni posiadacze tego sprzęta mogli by powiedzieć coś więcej..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem szczesliwym posiadaczem thundera i mam pytanko :

czy po wlaczenu zaplonu wskazowka obrotomierza powinna wskoczyc na 5 tys obr. ?

bo wyczytalkem w serwisowce ze jesli gazniki sa ustawione pod optymalnym katem t owlasnie pokazuje 5 a jesli kont jest za maly to 0 , jesli za duzy to 10 tys.

pozdrawiam Was i czekam na odpowiedz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w Thunderze nie powinna hmm no może inaczej u mnie nie skacze.

 

Jesli chcesz zgłebic jak sie reguluje TPS ( czujnik połozenia przepustnicy) poczytaj ten temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=71113&hl=

 

Umiesiłem tam swego czasu dokładny opis

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no w Bolesławcu z którego pochodze jest jeszcze jeden thunder a szkoda bo naprawde super sprzęt,pozdro dla Ciebie kolego wpadnij kiedys do Bolca :icon_mrgreen:

WITAM,tez od niedawna jestem w posiadaniu ACE ,jestem z WALBRZYCHA ,mozna by sie kiedys spotkac,sorry jestem tu nowy i niewiem czy dobrze sie wpisalem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,tez od niedawna jestem w posiadaniu ACE ,jestem z WALBRZYCHA ,mozna by sie kiedys spotkac,sorry jestem tu nowy i niewiem czy dobrze sie wpisalem na forum

 

no niby thunderów tak mało w Polsce a jednak całkiem sporo jest. koniecznie zlot trzeba jakiś zmajstrować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...