Skocz do zawartości

Bez zmian w moto


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zażegnałem pomysły ze zmianą moto na CHARTA czy Japonca:D.Robię swojego Rumaka wizualnie(bez tuningu) choc mam dylemat czy zrobic ładnego orginalnego Romeciaka jakkich juz mało czy zrobic z przeróbkami (typu inny bak) jak MAGNUM z tematu niżej.Proszę o pomoc w wyborze!

 

[ Dopisane: 30-06-2005, 10:17 ]

AHA i czy zakładać owiewkę??Myslalem o takiej ale nie zeby unowoczesnic wyglad lecz aby zakryc to co chcę tam uktyć-zamierzam zrobic licznik na takich trzymaniach od simsona badz jakas deske rozdzielcza-jesli jednak nie wyjdzie to po prostu wywiercic jeszcz małą dziurke na stacyjke z kluczykiem(od razu nasowa mi sie kolejne pytanko od jakiego moto zalozyc stacyjke??)

 

POZDRO FOR ALL

 

Narx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee czlowieku owiewke pewnie typu tiger?? To jest najwiekszy WT jaki mozna sobie wyobrazic. Lepiej wez swojego motora i doprowadz do idealnego stanu ale w orginale to bedzie cos. Potem walniesz foto na forum i ludzie beda podziwiac a nie wysmiewac ze WT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię swojego Rumaka wizualnie(bez tuningu) choc mam dylemat czy zrobic ładnego orginalnego Romeciaka jakkich juz mało czy zrobic z przeróbkami (typu inny bak) jak MAGNUM z tematu niżej.Proszę o pomoc w wyborze!

 

Ja jak bym miał robić coś z rometem to bym coś poprzerabiał żeby miał jakiś własny orginalny wygląd :) chociaż by się różnił od innych romecików :)

 

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa miałem się w twoich tematach nie wypowiadać, ale cóż... jak masz 500 zł to nie pakuj tego w rometa !!! sprzedaj to "cudo techniki" za 150-200 zł i kup charta... dobrze ci radze... wpakujesz 500 zł a to i tak nie będzie dorównywało do pięt chartowi czy simsonowi... MYŚL to nie boli...

 

Pzdr :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec okazało sie ze z papierami nie ma prbolemu a wałsnie chcwe go odnowic a mianowicie myslałem nad=

-czerny błyszczący sie lakier

-chromy tam gdzie orginalnie

-zafdnej owiewki tylko zorbie w lampie stacykle na klucz

-polerowanie silnika

Moto ma być jak orginał wiec dzieki za dopowiedzi napisze tu cos jak zrobie tego romeciora izapodam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
z papierami nie ma prbolemu

a co zamierzasz zrobic ??

 

Moto ma być jak orginał

 

to zrob tak jak wyszło z fabryki zadnych udoskonalen

 

czerny błyszczący sie lakier

 

o "czernym" lakierze nie slyszlem ale o czarnym tak - pomysl troche jesli ma byc oryginalny to i kolor jak najbardziej zblizony do oryginała

stacykle na klucz

i juz nie oryginał

 

polerowanie silnika

 

a czy Oryginalnie był polerowany silnik ?? ale to mozna wykonac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...