Skocz do zawartości

Elektroniczny przerywacz migaczy


b.w
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiada ktoś może schemat jakiegoś prostego elektronicznego przerywacza migaczy do etz. Szukam czegoś co by dało się zlutować samemu, bez jakiejś dużej wiedzy w dziedzinie elektroniki. Szukalem tagiego schematu w starszych postach i nic nie znalazłem. Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie by można coś pokombinować z tym schematem. Chociaż tutaj jest wyjście na prawy i lewy migacz osobno. tak myślę czy by się tego nie dało jakos uprościć, żeby sprowadzilo sie to do przerywania prądu o danym natężeniu i napieciu. Nie jestem elektronikiem ale myslę że to sie da uprościć. Zobaczymy może ktos jeszcze rzuci jakis schemat. Ja jutro przeanalizuje ten schemacik z kumplem, który coś z tego kuma bardziej.

A co do kupna to u mnie idzie kupić za 10 zł przerywacz bimetalowy, który posiadam i mi raz działa, raz nie. masakra z takim czymś jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kupna to u mnie idzie kupić za 10 zł przerywacz bimetalowy' date=' który posiadam i mi raz działa, raz nie. masakra z takim czymś jeździć[/quote']

Kup za jakies 15 zl elektroniczny od kaszlaka i masz problem z glowy :)

 

PS: Emzet dawno sie tak nie usmialem - mily poczatek dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby dobre, ale mi nie było do śmiechu jak koleś poldkiem mnie prawie nie zmasakrował bo chciałem skręcić w lewo a mi kierunki nie działały. Dobrze że w lusterko jeszcze spojrzałem, bo koleś mnie wyprzedził na tym skrzyżowaniu tak gdzieś 80-ką. W Polsce nawet na krzyżówkach trza patrzeć, czy jakis idiota akurat Cie nie wyprzedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby dobre' date=' ale mi nie było do śmiechu jak koleś poldkiem mnie prawie nie zmasakrował bo chciałem skręcić w lewo a mi kierunki nie działały[/quote']

Bo sie robi tak jak u mnie :P

TZN: Kontrolki kierunkow osobno lewa, osobno prawa podlaczone rownolegle do kier. przednich. W tedy jak nie dziala kierunek albo Ci sie zarowka spali to widzisz odrazu po kontrolce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...