Skocz do zawartości

Uwaga na policje w terenie (ślask)


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki uważajcie na policje. Dziś spotkałem nieoznakowany patrol w Nissanie Patrol 4x4, kolor niebieski, rejestracja SK 13148. Patrol został spotkany w okolicach piaskowni Kuźnica Wareńżyńska (przyszła Pogoria IV). Pały mają przy sobie cyfrówke, chcieli kumplowi zdjęcia robić, ale zanim ją włączyli to już kurz zaczoł opadać, a po nim ani słychu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas policja ma Land rovera Freelander'a... tak to sie chyba pisze... jest pare nieoznakowanych samochodów.. fiat marea, ford galaxy, VW transporter i cos tam jeszcze.. jak narazie to nikt tutaj nikogo nie gonił... i oby tak sie nie stało...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie straz gminna raczej nie przezoci sie na cos bardziej terenowego (narazie maja cos takiego, mini dostawczego jakby fiat doblo, tylko chyba inna marka) :DD I dobrze :P Nie wiem czy bym uciekl przed autkiem terenowym na srodku pola, albo quadem... :)

 

Pzdr :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja na enduro?? Chyba z dodatkowymi kółkami z tyłu Smile Z tym poldkiem to luz' date=' ale jak Wam Patrolem 4x4 wyskoczą Confused Albo na quadach, chociaż quad między dzewami sie zmieścić niemusi[/quote']

 

 

Smiej sie Paweł, w Częstochowie mają Transalpa :) I raczej sobie radza bez kolek bocznych bo w policji nie ma zbyt duzo chetnych do jazdy na motocyklu(deszcz itp). Jedza Ci ktorzy chca czyli motocyklisci z krwi i kosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w bieszczadach to zawitaliśmy do straży granicznej... 3 KTM'y ziolone :mrgreen: 2 quady, 2 skutery śnieżne, jakiś zJEEP i coś tam jeszcze... jak koles pokazał sztuke jazdy na jednym kole to mnie zatkało :lol: przed takimi to trudno by było uciekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w bieszczadach to zawitaliśmy do straży granicznej... 3 KTM'y ziolone Mr. Green

 

No oni maja te KTMy 400 lc4 przeznaczone dla wojska - fajne. No i na pewno dobrze jezdza, ciecia by nie posadzili na motocykl zeby scigal potencjalnych przemytnikow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mają nieoznakowana Fabie i tyle. Dzis widzialem jeszcze z nadlesnictwa Nissana Pick-upa jakiegos. Płocho kiedys sie pytał policjanta czy wie kto tu na motocyklu bez prawa jazdy jezdzi. Okazało sie ze panowie doskonale wiedza kto, co i jak, ale nic do nas nie maja i przez to mamy swiety spokoj. Chociaz nie wiem co teraz ze mna bedzie bo jak CZ'ta w las wyjechalem to kumple mowili ze za chwile sie straz miejska pojawila :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde z kad wiesz ze to policja troche sie dziwie bo latamy tamtymi terenami dosyc czesto ale nigdy nie slyszalem zeby policja miala nissana patrola chciaz dostali ostatnio primere 3.0l ale patrola 8O to chyba tylko na nas :twisted: . Pozdrawiam lece zaraz na piaskownie zobaczyc czym to sie teraz policja wozi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...