Skocz do zawartości

Nareszcie cos hardcore'owego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ramka fajna tylko drogawa :?

Ja gdzieś mam film z Cz'tą enduroguy'a... postaram się poszukać... jak znajde to zarzuce

 

pzdr

I jak z tym filmem ??

 

Ostatnio spędzam całe dnie w domu, i przez przypadek złapałem jakiś "ŚM" w którym był KTM EXC SixDays. Oczywiście maszynka bardzo fajna. Redaktorzy porównywali jazde na tym EXC do jazdy na rowerze górskim, wypisywali że jest taka lekka. Po przeczytaniu żuciłem okiem na tabelke i okazało się że ten KTM warzy 98,5kg (bez paliwa) 8O

To mi dało dużo do myślenia, bo jak wiecie zastanawiam się nad kupnem "kozy" :lol: która podobno waży niecałe 100kg zalana paliwem!!

Może to wcale nie jest tak dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jaki to SM no no piszą tez ze to nie maszyna dla amatorów i ze nie ma jazdy bez wysokich obrotow.podobno ma strasznie wsciekły silnik.moze Dominik sie cos wypowie bo widziałem kiedys na stronie Sokoła (mam waszą koszulke 8) :lol: ) ze ojciec jakiegos chłopaka na jednej z wypraw jechał własnie 125 katem bo ten własnie pisał mature :twisted: ach te egzaminy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali że taki motocykl 2T 125 to obowiązkowy etap rozwoju dla zawodnika i adepta terenowej jazdy:!:

Na takim sprzecie mozna cale zycie w sumie pomykac' date=' bo wg. mnie to ma najlepszy stosunek moc/masa .

wiem jaki to SM no no piszą tez ze to nie maszyna dla amatorów i ze nie ma jazdy bez wysokich obrotow.

Ja w to nie wierzylem poki CZ nie kupilem :P . Tam jak nie wkrecisz wysoko to albo zalejesz albo zgaśnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzecie mozna cale zycie w sumie pomykac' date=' bo wg. mnie to ma najlepszy stosunek moc/masa . [/quote']

Oj mi się wydaje że kiedyś mocy zabraknie!! Co to jest te 30KM/100kg :P

A tak na serio to mi się wydaje że nowe 450(RM-Z, YZ, CRF) są jeszcze lepsze. Tylko to są sprzęty dla zawodowców czyli dla takich którzy kiedyś ganiali na 125 2T :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchaj enduroguy jak dodasz gwałtowanie ale małą ilosc gazu słyszysz takie charakterystyczne "zmulenie"?takie "buuu" :P :P :?:

 

nie ma żadnego buuu chyba ze na 6 odkręcisz cały gaz to moze przymulic ale to chyba w każdym motorze co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5 literków dokładnie, a co do jazdy na wolnych obrotach to da sie smigac ale jest nudno i cały czas cie korci aby ja wkrecic na wysokie. pamietam mini debilów jak zamiastałem trawe przy stawie :-D ale najlepsze jest start , łycha strzał ze sprzegła tylko razde sie troche połozyc oh ta Cz :cry: No nic koniec tych sentymentów rob koze i zamiataj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...