Skocz do zawartości

Gdzie ubezpieczać?


Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz o OC czy AC? Ja dzisiaj wykupiłem AC na moją maszynę, kasa straszna poszła, obwarowane to to wieloma bzdurnymi przepisami... no ale pojutrze jadę do Anglii i wolę mieć spokojną głowę jakby co... :) :( :D

 

EDIT: zapomniałem dopisać... polisę wykupiłem w PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC wykup tam gdzie jest najtaniej, bo w razie wypadku z Twojej winy to poszkodowany bedzie sie domagal odszkodowania z Twojego OC a nie Ty - wiec to nie Twoj problem

AC radze wykupic w PZU bo to jest najpewniejsza firma na rynku. Oszczedzajac pare groszy wykupisz w firmie KRZAK i nie beda chcieli Ci pozniej wyplacic, z PZU narazie jest wyplacalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie w przypadku motocykla, a samochodu, ale korzystalem z ubezpieczenia AC w Allianz i sobie chwale. Po tygodniu od stluczki odebralem tylko samochod z warsztatu podpisujac kilka dokumentow i pojechalem do domu. Stluczka byla na 4 tys pln a na nastepny rok podniesli mi skladke ubezpieczenia o 200 PLN :) wiec moge ich polecic :( Przy tym zero problemow z czymkolwiek. Oczywiscie wybralem wariant bezgotowkowy i tylko pilnowalem zeby warsztat dobrze wykonal swoja robote.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też sobie chciałem wykupić AC w PZU...Ale za moje Suzi 2001r Krzyknęli mi 1400zł...Chyba ich poje**ło. Wiec kupiłem sobie porządny łańcuch Magnum, oprócz tego mam blokadę na tarczę i zwykłą blokadę kierownicy.

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też sobie chciałem wykupić AC w PZU...Ale za moje Suzi 2001r Krzyknęli mi 1400zł...

A ja za moja mial bym zaplacic cos ok 1300zl !! no a do tego, mogl by byc problem z ubezpieczeniem (mozliwe ze PZU w ogole nie chcialo by mi go ubezpieczyc), bo moto starsze niz 10 lat (??), no i ja jestem w jakiejs gropie wysokiego ryzyka (mam 22 na karku :() No totalnie im wszystkim odjebalo. W innych firmach jest tak samo ??

 

BTW: jak Ci moglo wyjsc 1400zl ?? Moto jest na Ciebie zarejestrowane?? masz jakies zniszki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...