Skocz do zawartości

Zębatki w aprili pomozcie


krzychu-985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie otoz skonczyla mi sie zebatak przy silniku poprosry jest tak starta ze mi sie lancuch slizga. Wiec postanowilem wymiane . Wiele czytalem ze jak wymieniac to wymieniac wszystko czyli lancuch zebatak PRZEDNIA I TYLNIA. aLE ide dzis do sklepu i koles mowi ze od reki ma zebatke tylnia i lancuch ale tylniej niema i niema mozliwosci sprowadzic;/ W sumie tyl mam w nienajgorszym stanie wiec jeszce by posluzyl ale znowu niechce sie bawic w wymienieanie po troszeczke odrazu chcialbym calosc. Musze jeszce popytac gdzieindziej . Wlasnie czy przod powinien miec 14 zebow? dzieki pzdr

 

[ Dopisane: 27-06-2005, 15:38 ]

sorka pomylka ide do sklepu i koles ma od reki zebatke przednia i lancuch:) tylniej niema:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecyztaj bo tu jest prawie identyczny temat.

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=28140

 

A per zebatki tylniej do aprili. To ja mam zdaje sie od kadeta - dziedzictwo po poprzednim wlascicielu. Podobno nie ma innego wyjscia.

Do RXa nie ma problemu z zębatkami wiec do waszych sprzętów też nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie sciagnilem swoja zebatke zdawcz i ma 13 zebow a koles mi mowil ze ma 14 zebow? Jak to pojdzie na osiagi? I jeszce jedno ja mam wahcacz jednoramienny i ta zebatka jest taka hmm dziwna watpie zeby pasowala od jakiegops kadeta. Chyba kupie tylko zebatke i lancuch i mwoi sie trudno pokombinuje za tylnia wkoncu jezdzic trzeba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zębatka od kadeta pasowac nie bedzie!! musi byc oryginał albo zamiennik (bo chyba af1 ma zebatke w kształcie miski :mrgreen: dobrze pamietam? )

 

wlasnie sciagnilem swoja zebatke zdawcz i ma 13 zebow a koles mi mowil ze ma 14 zebow

na 100% sie zmienią. ja miałem chyba tą najwiekszą i szła maxymalnie 105 km/h przy zamknietym obrotomierzu (czyli rowne 12 tys) 8) :twisted: więc jesli zalezy Ci na przyspieszeniu i elastycznosci to bierz mniejszą ale pamietaj że spadnie prędkośc "przelotowa" na trasie a i tak nie jest zbyt wysoka :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jesli wezme 14 to zwiekszy sie v.max ale zgorszy przyspieszenie? Chyba wezme to 14 bo itak innych niemaja od reki a zalezy mi na jezdzie. Jeszce jedno u mnie zebatka byla normalnie zalozona bez zadnej sruby itd. i scignolem ja pare reazy ruszajac i zeszla? Czy tak powinno byc (oczywiscie nadal chodzi mi o przednia. Jeszce jedno ile ma zebatka z tylu bo niechce mi sie liczyc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrede to vmax mam kiepski;/ a jak jeszce zmniejsze ale zobacze ja slyszalem ze znowu na odwrot kto da mi ostatecznoa odpowiedz. CZY jak zmienie zebatke ale tylko przy sliniku na wieksza to co sie zmieni vmax czy przyspeszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrede to vmax mam kiepski;/ a jak jeszce zmniejsze  ale zobacze ja slyszalem ze znowu na odwrot kto da mi ostatecznoa odpowiedz. CZY jak zmienie zebatke ale tylko przy sliniku na wieksza to co sie zmieni vmax czy przyspeszenie?

 

zmieni sie i to i to

wiekszy vmax ale slabsze przyspieszenie

jak nie wiezysz to wez rower i wyprobuj

niagara jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieni sie i to i to

wiekszy vmax ale slabsze przyspieszenie

jak nie wiezysz to wez rower i wyprobuj

niagara jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad

Tak tez wlasnie sadzilem:) Wielkie dzieki . Mysle ze jakos tam lepszy jest v-max szczeglonie ze planuje dalsze wypady wiec potrzebne mi jest dobra predkosc przelotowa anie przypieszenie bo nawyprzedzac to sie nienawyprzedzam:D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...