Skocz do zawartości

Sprzęgło gsxr


Tomassoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ello

Wyjąłem nowe tarcze które nie dały rady ( można je obejrzeć w innym poście) i czekając na rozpatrzenie reklamacji postanowiłem powrócić do starych ( miały one tylko niewielką "dziurę" w obrotach koło 6 tys obrotów) .

Po założeniu przez mechanika przez jakieś 30 km było git a później motocykl utracił wysokie obroty ( ślizganie sie sprzęgła) i teraz jedzie tylko przy minimalnym dodawaniu gazu. Co może być nie tak ??

Sprawa dotyczy gsxr 1100 94r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że przekładki już nadają się na złom i jeżeli moto ma normalnie jezdzić to wypada zamówić oryginały. Ktoś powie że za drogo a ja zapytam to po co śmigać motocyklem jak brak kasy na jego utrzymanie,a może przypomnieć stare powiedzenie o szkle ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przekładki są nowe i oryginalne były założone razem z nowymi tarczami EBC ( które sie posypały ) i oryginalnymi nowymi sprężynami. Jak by były tarcze na pułce to bym je kupił ale trzeba poczekać więc wolałem założyć na ten czas stare które oprócz małej dziury były dobre.

 

Czyli wygląda na to że przyjarały sie przy okazji nowo zakupione przekładki ?? :roll:

 

Jak poznać że przekładki są przyjarane ??

 

 

A co do oryginalnych przekładek wcale nie były takie drogie co dziwne w naszym kraju były tańsze niz w poprzednim cenniku o około 40 % i co jeszcze bardziej zdumiewające doszły w ciągu 2 dni 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki tak jak Honda ma teraz dostawy części w 48 godzin więc się nie ma czemu dziwić a tarcze przekładkowe nie mogą mieć śladów przegrzania , czyli niebieskiego lub co gorsze czarnego koloru.

Do tarcz EBC lepiej zakładać sprężyny z Larsona bo są wzmacniane i sprzęgło mocniej trzyma.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamówione, zamówiłem tez nową nakrętke ( bo stara wyglądała pożal się boże) i nowy docisk coby był cały nowy komplecik 8)

 

[ Dopisane: 06-07-2005, 09:23 ]

No i dobra:

Nowy docisk, tarcze, przekładki, sprężyny wszystko oryginalne suzuki, kosz też jest nowy ma z 1,5 roku i dalej sie ślizga aha mechanik też inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...