Skocz do zawartości

Polska konta świat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

porównuje NS i ME kontra polski motocross i enduro

MP motocross w Cieszynie na maxa żenada :? (wczoraj)

enduro :? poza kadrą lipa........

co sie dzieje z tym krajem prosi o pomste do...

widać brak sponsorów, mało zawodnioków , słabe zainteresowanie widowi

ale za to widać jedynie że amatorka kwitnie np dzisiejsza impreza w Winowie pod Opolem :D mam nadzieje, że ten piekny sport dalej będzie sie 3mał... i będzie tak jak kiedyś.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W enduro Polacy bardzo dobrze. W motocrossie nie mamy nikogo kto by sie liczył na świecie, a w europie to tylko Zdunek i Wysocki. Jeśli chodzi o juniorów 125 to mają za mało kasy żeby dorównywać sprzętowo reszcie europy. Nawet tacy którzy mają motocykle sponsorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na mojego kumpla...Bartka Szafrana aktualny mistrz Polski w klasie 80 motocross :D jak narazie to sie juz uczy latac na Kawie KX 250 4t i jak na poczatek l;adnie mu idzie nie mowie juz co on robi na kx 80 :P przeciez widac ze MP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na mojego kumpla...Bartka Szafrana aktualny mistrz Polski w klasie 80 motocross

z tego co wiem to ostatnim mistrzem Polski w 80cc jest Piotr Leśniak z TNT. Miał przewage ponad 50 punktów. Teraz sie przeniósł do 125cc i prowadzi Szafran w 80cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz robi wyniki i zarabia sporą kase. Narazie nejlepiej ustawiony Polak w tym sporcie.  

Co do motocrosu to widzialem porównanie miezy ME a MP i różnica jest ogromna

teraz w SM jest z nim wywiad.Mowi ze miał pecha w tym roku (tym roku to chyba 2004 :roll: )okradli go raz,miał problemy zdrowotne ale za to dostal nowe zawieszenie.z tym ze ma hajs to wiadomo głowny sponsor to UFO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze ma hajs to wiadomo głowny sponsor to UFO

To sie w całosci chyba nazwya ufo Yamaha corse czy jakoś tak

Tak czy inaczej ma pensje, motocykl z 2 kompletami zawieszeń, samochód do którego sponsor leje paliwo, dom za darmo, otwarty rachunek w kilku restauracjach i kilka darmowych przelotów do Polski dla siebie i swojej dziewczyny.

Jak bartosz zaczynał jeżdzić to mój sasiad jeżdził razem z nim i zdobył wtedy wicemistrza Polski w klasie 50 ale kasa sie skonczyła i musiał chłopak przestać jeździć a szkoda bo dobry był a nie zdobył mistrza tylko dlatego że moto mu sie sypał nie ukośczył kilku eleiminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...