Skocz do zawartości

Jak pakujecie wasze sporty?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak zapakowalem wszystko w torby boczne na pasek pod siedzenie pasazera to plastik pekl. Za duza torba na bak ogranicza widocznosc. Najlepsze wyjscie, to minimalizacja bagazu - spanie nie w namiocie i jedzenie w barach oraz wozenie plecaczka turystki a nie modelki.

Tylko czy jest sens rwać włosy o jakiś tam kufer więcej? I tak podczas długiego wyjazdu jesteś trochę zapakowany i z kobietą więc o jeździe "ryzykownej" można zapomnieć. Ktoś musi wychować dzieci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chodzac po Rynku Krakowskim natknalem sie za trzech motocyklistow z Finlandii, na Hayabusach :-)

Wszyscy jechali z towarzyszkami, a zaladowani byli w boczne kufry oraz centralny...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pakuje sie roznie w zaleznosci od tego na ile jade i czy sam czy z plecaczkiem...

Jesli np samemu na zlot to pakuje sie w tankbaga, plecak i wbijam do kogos do namiotu :]

Jesli w dwie osoby to mam tak jak Fat sakwy boczne, mam do tego torbe 50l z polo do ktorej wchodzi namiot, karimata itp. Ale ta torba akurat nie ma sie za bardzo do jazdy z plecaczkiem, bo zabiera czesc jej miejsca...

 

zastanawiam się nad dorobieniem sobie stelaża juz pomysł mniej więcej mam gdzie go podpiąc i jk wykonać.

A moglbys napisac gdzie chcesz fgo mocowac, bo ja tez bym chcial sobie stelaz zrobic ale nie za bardzo mam pomysla ... i jakbys mial jakies fotki to bylbym wdzieczny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...