Skocz do zawartości

Uwaga na cagive freccie z allegro


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

troszke gazu i kreci

Jakoś kumpel musial trzymać RS 50 na 11tyś/min żeby sie kolo kręcilo...to nie jest katowanie' date='to jest turystyczny styl użytkowania motocykla... :?

 

[ [i']Dopisane: 11-07-2005, 21:56[/i] ]

hehe moja apka wytrzyma wszsytko :-D A ogulem to ja nawet niemecze swej apki:) hamulec troszke gazu i kreci:D A ze dostaje po dupie .. wiem wiem ale itak po tym sezonie ja sprzedam i kupie cos innego .
Oto Polska rzeczywistosć-zarżnąć i sprzedać jako nówke sztuke funkiel nie katowaną :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje po dupie .. wiem wiem ale itak po tym sezonie ja sprzedam i kupie cos innego .

 

no to czekamy kolego na twoja aukcję i myślę ze w niedługim czasie zostanie założony podobny post w którym bedziesz występował w roli głównej. i nie mów mi że masz na imię krzysiek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Apka spokojnie pali kapcia od 8 tys obrotow. A jak uzytkuje motor hmm moja sprawa.. > Ale dziwi mnie Twoj kumpel ze musial 11 tys przeciez to jzu czerwone pole to az tak to bym niekatowal :-D Zobaczycie aukcja bedzie na cacy ale to dopiero na wiosne .. :twisted: :twisted:

ps. Mam na imie Krzysiek ( moj nick chyba to zdradza jak widac) jestem dumny z tego imienia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja apka wytrzyma wszsytko :-D A ogulem to ja nawet niemecze swej apki:) hamulec troszke gazu i kreci:D A ze dostaje po dupie .. wiem wiem ale itak po tym sezonie ja sprzedam i kupie cos innego .

 

No najlepiej zatrzyj a potem sprzedaj jako extra stan, prawie nie smigana.

 

Typowy przyklad polskiego SMIECIA, twoim postem pokazales jak jestes glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam simsona i szkoda mi go męczyć.... Raz czy dwa tylko zobaczyłem czy mieli kapcia (na piachu, bo szkoda silnika i opony na asfalcie) i udało się. Na gume to nie stawiam, bo za mała moc i w ogóle simacz to nie sprzęt do stawiania..... A po wypowiedzi krzychu-985 nie dziwie się, że ludzie kupują IDEALNĄ sztukę, a trafiają na minę.... Mam jednak nadzieje, że takich osób jest znacznie mniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jednak myśle ze to moja sprawa jak uzytkuje swoja aprilie. Jesli wam się niepodob że spale czasami gume itd to poco to komentujecie . trajka66 sorry ale ja Cie od śmieci itd niewyzywam.... Aprilia jest moja i czy w niej zatre silnik przez to ze pale gume czy cos innego to bedzie tylko moaj sprawa. A że potem bede ja sprzedawal to skad masz pewnosc ze jej np niepodremontuje. Choc moto jak anrazie tego niepotrzebuje bo pomimo tego dalej dobrze jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że potem bede ja sprzedawal to skad masz pewnosc ze jej np niepodremontuje.

podremontuje...czyli?umyjesz ślady spalonej gumy z owiewek itp?

Pozatym chyba nie widzialeś jak palą gumę, że przez siwy dym nic nie iwdać i aż drapie w gardle...Ja widzialm jak palil w Rs 50-trzymal,trzymal i trzymal te max obroty i dym lecial,ale slaby-bo za mala prędkosć obracania sie kola,a na asfalcie nie spalisz gumy na dwójce taką pięćdziesiątką.Dla mnie to takie wieśniackie ciulstwo jarać gume-dresiarski szpan i tyle,a jak nie pali gumy dresiwo to wieśniak...Dla mnie to jest trick pt."Wieś tańczy i śpiewa" :D oo tak :-)

 

Ps.Na palenie gumy wyrwiesz jakieś blachary,ja palić nie musze zeby wyrwać blachare ;) Jak ktoś się mnie pyta ile wyciąga to odpowiadam''Trzy panienki na wieczór" :twisted: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu byś sie zdziwil bo ja trzymajac do 10tys obrotw kolo ma takie obroty ze dymy ida spokojnie. Wiadomo tez to zalezy od opony bo rozne bywaja. Ale niechce mi sie jzu otym pisac wiec zamknimy temat bo niema sensu dalej sie klucic , A co jesli do szpanu to jak apilem kapcia to wsrud kolegow o tak dla zabawy bo oni tez maja motorki. Jakis filmik skrecic itd. Ja jesli chce zarwac panienke niepotrzebuje do tego motoru.. :D dobra pzdr zamykamy temat bo itak calkiem z niego zeszlismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

krzychu-985 - popieram wszystkie Twoje postu napisane w tym temacie. a co do reszty - glupi dla mnie jest ten kto pierwszy kogos obraza. takich ludzi powinno sie wywalac z forum jesli nie potrafia normalnie dyskutowac. nie robcie z motocykli cos na styl swietych krow! kazdy uzytkuje jak mu sie podoba i nic nikomu do tego. a ze takiego sprzeda to co z tego? niech kupujacy patrzy co kupuje. czasami zastanawiajcie sie chociaz odrobine co piszecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 i wołek

BEZ KOMENTARZA

 

dla ciebie to żaden problem bo moto fundnie ci tata. Zobaczymy jak będziecie kupować coś za swoje... Czy wtedy nie będziesz chodził i płakał że wszystko co widziałeś to same złomy i urzytkowali je jacyś idioci bez pojęcia z czym mają do czynienia.

 

Ale ja się niedziwę twoim wypowiedziom, tłumaczy je twój wiek

Troche to smutne, ale może z czsem dorośniesz.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to takie wieśniackie ciulstwo jarać gume-dresiarski szpan i tyle' date='a jak nie pali gumy dresiwo to wieśniak[/quote']

To czemu sam na filmie palisz?? ;)

Po za tym robisz meba trick blokowanie tylnego koła w ruchu ulicznym :flesje::D:D

Prawdziwy amerykański Freestyle-owiec :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty' date='o co Ci chodzi?[/quote']

Pisze po prostu że mówisz że palenie gumy 50 to wieśniactwo a sam to robisz :P

Rób co chcesz, twoj wybor ale nie krytykuj innych a sam to robisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...