Skocz do zawartości

Jakie enduro


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem checi na dt ale jak się przejechał kumpla motorem to odrazu chciałem tego typu motor wygodnie się jedzi i wogule fajnie ale zobaczymy.

 

[ Dopisane: 26-06-2005, 13:45 ]

może ktoś ma dane technicze aprilia tuareg i fotki bo w necie nie ma tego za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
u jest Suzuki RG: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=59513079 tylko że nie wiem dlaczego tak tanio ;)

blee rg jest brzytdkie .. wyglada tak przestarzalo.. a tanio to pewnie cos sie zatym kryje :twisted:

 

wiesz mi rg tez sie nie podobalo, dopoki nie zobaczylem na zywo

nie jest takie zle jak wyglada na zdjeciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

części do tuaregów pasują z innych motorowerów i wcale nie są drogie właśnie są 2 na allegro 1 2400zł. nikt nie bierze 2 raz aukcja była wystawiona 91r. 2 90r. 2700zł, ale najlepiej kupić DT80 zarejestrowaną na motorower, a najlepszym miejscem w internece do dokonania takiego zakupu jest chyba allegro, szczerze odradzam DT50 bo to 2takt i nieźle go trzeba grzać żeby wyduścić z niego troche mocy więc zazwyczaj wszystkie ty zwykłe trupy zato 80 często sa ztuningowane i nieżadko wyciągają ponad 15 koni i można nimi zasówaćponad 100k/h mój kolage miał taką DT-tke i bez problemu na szutrowej drodze można było wykopac dołek w ziemi, często go w taki sposób parkował. pzdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części do tuaregów pasują z innych motorowerów i wcale nie są drogie właśnie są 2 na allegro 1 2400zł. nikt nie bierze 2 raz aukcja była wystawiona 91r. 2 90r. 2700zł, ale najlepiej kupić DT80 zarejestrowaną na motorower, a najlepszym miejscem w internece do dokonania takiego zakupu jest chyba allegro, szczerze odradzam DT50 bo to 2takt i nieźle go trzeba grzać żeby wyduścić z niego troche mocy więc zazwyczaj wszystkie ty zwykłe trupy zato 80 często sa ztuningowane i nieżadko wyciągają ponad 15 koni i można nimi zasówaćponad 100k/h mój kolage miał taką DT-tke i bez problemu na szutrowej drodze można było wykopac dołek w ziemi, często go w taki sposób parkował. pzdr

 

Hahahahahahaahahahahahahahaha

 

ad.1 a dt 80 to co? 4 takt? hahahahaha

Dt 80 ma 11KM

 

ad.2 aprilia tuareg 50 jest lepsza od dt 80

ad.3 nawet simsonem mozna wykopać dołek....wszystko zależy od opony.

ad.4 Kogo to obchodzi co napisałeś? Nic ciekawego nie powiedziałeś tylko jakies brednie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.3 nawet simsonem mozna wykopać dołek....wszystko zależy od opony.

Jeszcze trzeba umieć :mrgreen: :mrgreen:

ad.1 a dt 80 to co? 4 takt? hahahahaha

Mi sie wydaje ze to cos 50/50! powiedzmy 3 takt!

 

Nie dość ze koles bzdury chrzani to jeszcez odkopal temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...