Skocz do zawartości

JUNAK- zbyt napiety lancuch- skutki


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm

ma takiego problema!. wiem ze to co zaraz przeczytacie zdenerwuje pare osob no ale pisze.

mialem zbyt luzny lancuch wiec postanowilem go skrucic o 2 ogniwa i teraz mam tak napiety <pomimo poluzowanego napinacza do konca >

ze lancuch sie praktycznie ugina max 1cm w pionie . wiem ze to jest zbyt napiety no ale pytanie moje jest takie co moze sie podziac <zepsuc > od takiej jazdy .?? narazie niemam kasy na nowe zebatki i lancuch!!

a 2 pytanie to czy mozna by zalozyc nowy lancuch <rolniczy bo jest tani> i spokojnie jedzic ??

wiadomo najlepszym rozwiazaniem jest wimana wszystkich zeczy <2 zebatki i lancuch> no ale mozna tak czy nie ?

pozdrowka i z gory dzeki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien sam lancuch - nowy rolniczy bedzie lepszy niz zuzyty i skracany.

W zwiazku z niewielka moca Junaka i jego niezbyt wielkim ciezarem zebatki nie zuzywaja sie tak szybko.

Drugim powodem wolniejszego zuzywania sie zebatki zdawczej jest jej wielkosc - ma 19 - 21 zebow w porownaniu do 14 - 16 w japonii.

Mysle ze na rolniczym lancuchu masz szanse przejezdzic sezon, a moze wiecej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien sam lancuch - nowy rolniczy bedzie lepszy niz zuzyty i skracany.

 

Zgodzę się, ale mam chyba lepszy pomysł. Zerknij na link: http://www.skuterdebica.hg.pl/ i tam znajdziesz do Junaka łańcuch za 39 zł polski i 43 zł importowany. Może nie jest najlepszy na świecie, ale dedykowany do motocykla! Ile kosztuje rolniczy? Czy jest sens oszczędzić 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metr  rolnika kosztuje 12 zl :D  

a rolnik na moje oko jest z marnych stopow robiony wiec predzej on poleci niz inne podzespoly :)

 

W takim razie temat skończony - trzeba kupić motocyklowy lańcuch (nawet jak kasa nie pozwala na DID) i nie zawracać sobie tyłka rolniczymi wynalazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sobie zawrucilem i kupilem rolnika :):D:D 16 zł za caly lancuszek :D:D wileu moich znajomych smiga na rolniku i nieznazeklai!

jak to bedzie wyjdzie w prainu a co rendgena w oczach to chodzi o to ze najtanszy lancuch w skuter debic kosztuje 39 zl wiec moj jest tanszy o polowe wiec chyba niejest najlpssssy:)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rolniczym w jawie sie zajebiście jeździło i sie o to nie martw że będzie zły. Ja w agromie za metr zapłaciłem niecałe 11 złotych. Nie zapomnij także że jakbyś kupował w tym sklepie internetowym to musiałbyś zapłacić jeszcze 12 złoty za przesyłke co razme by wyniosło 51zł a więc zakup rolnika był najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Łańcuch z agromy jest totalnie do dupy, ciągle trzeba go napinać a jak ma się osłonę to puka. Polecam łańcuch kupiony od Petrusa. Jest na każdym bazarze. Łancuch kosztuje ok. 70zł ale po pierwszym naciągnięciu przejechałem z 1000km i nie trzeba napinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...