Skocz do zawartości

odszedł kolega


Gość biadzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kirowcy fiatów uno to jedna z tych rzeczy na naszych drogach, których się boję - nader często taki "gosciu" w uniaku odwala nieprzewidywalne rzeczy.

 

Jakies dokłądniejsze info o pogrzebie? - która godzina i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten koleś to nie pracował przypadkiem kiedyś w Larssonie ?

Jak czytam takie posty to myślę sobie że trzeba zwolnić, przestać wygłupiać się na ulicy, bo mam dziecko i rodzinę. Wsiadam na moto i ku*wa wszystko zapominam. po**bany mózg.

 

Spoczywaj w spokoju.

 

Wyrazy współczucia dla rodziny.

 

Farel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo mi przykro.. takie młode, chętne życia, życie... To boli nie tylko rodzinę, ale i nas, zupełnie obcych dla Niego ludzi. Nie wiem co w tym jest, ale mamy w swoim środowusku taką wrodzoną wrażliwość, że jak toś z naszej szeroko rozumianej grupy odchodzi, czujemy się tak jakby ktoś bliski nam odszedł.

 

Nie wiem jak jest w innych zamkniętych grupach społecznych, ale nqaszej się nie wstydzę!!!

 

A co do sezonu - nie mówmy że jest więcej ofiar niz w poprzednim roku, bo i tak w następnym będzie więcej, bo: przybywa motocyklistów, przybywa motocykli, przybywa nieobliczalnych kierowców puszek... Pogódżmy się z faktem, że stajemy się mięsem armatmin w ruchu uliczhym i róbmy wszystko by się nim nie stać!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czyjs blad moze kosztowac nas zycie-i nie pomoga wtedy nawet najlepsze umiejetnosci jezdzieckie....A jeszcze w weekend bylismy na torze i czarna GSka z numerem 100 pocinala po asfalcie. Wtedy nie znaczylo to dla mnie zbyt wiele-a teraz nabralo tak wielkiego znaczenia. Szkoda, wielka szkoda czlowieka i zawodnika

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...