Skocz do zawartości

Zawody na DT 125. Czy to dobry pomysl??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po sezonie zamierzam kupic Yamahe DT 125. Bardzo lubie jezdzic w terenie i napewno nia tez bede jezdzil. Ale mysle nad wystatrowaniem w jakis zawodach typu enduro (nigdy jeszcze nie startowalem) i nie wiem czy akim motorem to dobry pomysl. Jak mysliscie?? Wiem, ze jest napisane w innym temacie ile kosztuja zawody ale to dotyczy crossa a ja chcialbym wiedziec jak miewaja sie ceny zawodow z motocyklami enduro, oczywiscie poza takim czyms jak paliwo, oleje, opony bo to juz jest rzecz oczywista.

Dzieki i Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jest temat o kosztach i wszystko jest bardzo ladnie opisane.

 

Po sezonie zamierzam kupic Yamahe DT 125. Bardzo lubie jezdzic w terenie i napewno nia tez bede jezdzil. Ale mysle nad wystatrowaniem w jakis zawodach typu enduro (nigdy jeszcze nie startowalem) i nie wiem czy akim motorem to dobry pomysl. Jak mysliscie??

Wiesz wystartowac zawsze mozesz ale na dobry wynik raczej nie ma co liczyc. Dt wazy jednak te swoje 120kg. Pozatym praca zawieszenia w terenie nie jest za przyjemna (nie nadąża wybierac nierownosci). Ale co tam- liczy sie dobra zabawa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe jest rozne

raciechowice teraz bylo 100 pln

dla mnie to wielka porażka bo jak może KTM Polska, brać od ludzi kase jeśli jest to dla nich tylko reklama? a raczej mają na tyle dużo pieniędzy że są w stanie zasponsorować jednodniowe zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Maly-PMI.

Gdybyś przeczytał uważnie mój temat do którego odsyłali przedmówcy to zapewne zauwazyłbyś, ze nie ma dużego znaczenia większego czy jest to wycyznowy motocykl cyz nie, gdyż opony musisz miec do każdego motocykla, tak samo sprawa ma się z paliwem tyle, zę musisz odpowiednio dostosować ilośc jej do spalania twojego motocykla.

A resztae masz wypisane co ile i jak.

Koszty noclegu nie zalezą od posiadanego motocykla (zazwyczaj :banghead: )

 

Tak więc reasumując tamten temat stworzyłem specjalnie dla takich jak TY i miałem nadzieje, że zapobiegnie to tego typu tematom, ale niestety pomyliłem się.

 

Co do startu w rajdzie enduro (nie cross country) to śmiało mozesz próbować. To bardzo fajna zabawa. Z tym, ze musisz byc dobrze przygotowany fizycznie. Jakby nie było to 400km w 2 dni.

 

Ale zawsze mzoęsz zrezygnować, ale jak wiadomo tylko mięczaki rezygnują :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można :banghead: Co z tego że nie wygrasz? Zawsze to frajda i dobry trening. Jak za kilka lat kupisz coś wyczynowego, to będziesz o wiele umiejętności do przodu i niemal od razu zaczniesz wykręcać niezłe wyniki.

 

Ok. tydzień temu w Zawoi były wyścigi rowerów górskich. Krótsza pętla miała ok. 30km, a dłuższa 60km (w terenie). Gość który dojechał jako ostatni miał chyba z 60 lat, jechał tempem spacerowym, ale wyścig ukończył, ku uciesze swojej i innych. Liczy się frajda i satysfakcja, przecież nie startujesz dla kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...