Skocz do zawartości

karta motorowerowa


radziok16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh matakie pytanko roznie mowi wiec pytam sie was :P niezdalem karty motorowerowej bo niepodchodzilem poprostu wtedy nei umialem jezdzic a moje pytanko to takie czy jak mam dowod osobisty to zastepuje on karte motorowerowa wogle jakie wymogi trzeba spelnic zeby jezdzic motorowerem nie posiadajac karty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie otrzymania dowodu osobistego wszelkie karty rowerowe/motorowerowe przestaja Cie obchodzic i mozesz rowerem/motorowerem jezdzic na dowod. Hough!

 

 

powiedzmy, ale wiedz że dowód osobisty w normalnej postaci (nie jakiś tam tymczasowy) można mieć już od 13 roku życia.

motorowery można poprostu prowadzić mając pow. 18 lat. dowód tylko stwierdza tożsamość i wiek. możesz jezdzić z paszportem bo tam też masz wiek i zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Chciwy' date=' lepszy bełkot niż spam.[/quote']

 

 

Odpowiedz warta pytania. Nie macie odczucia ze ktos kto pyta o rzeczy oczywiste, które można znaleźć w google w ciągu pięciu minut (czyli mniej więcej tyle ile zajęło autorowi wypocenie tego tematu ) i w taki sposób jak wyżej, ma was w dupie? Daje wam czytelny sygnał: nie chciało mi się poprawnie napisać, nie chciało mi sie kliknąć myszką 4 razy w wyszukiwarce, odpowiadacie czy nie? A wy jak te barany stadnie tłumaczycie mu rzeczy jeśli nawet nie oczywiste, to banalne w znalezieniu. I to jeszcze w temacie napisanym z totalnym lekceważeniem czytających

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...