Skocz do zawartości

Jednoslad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie wymiata :P czy ten koles nie udziela sie przypadkiem na forum slaskich motocyklistów?? (nie znam dokładnego adresu strony) kiedys tam wszedłem i wlasnie zapamietalem kogos na czerwonym supremoto malej pojemnosci. z tego co pamietam to namietnie cwiczył stoppie :P

 

pozdrawiam

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila ogladalem jednoslada :P widzialem to kawasaki fajnie nie powiem ale powalila mnie jazda na torze w poznaniu gdzie koles z MP chyba wchodzi 90 - 100 km w zakret wychodzi i pelen gaz i ten licznik tak tylko leci i na 270 sie zatrzymal 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czemu nie ma już Grzesia??

Nie, żeby mi go brakowało, tylko jak jego nie ma to nie ma w ogóle żadnych relacji z rajdów, a tak swego czasu nawet często były.

 

Co do Kawyto jakoś wydawało mi się, ze jest szybsza, albo koleś wybrał poprostu zły podjazd (piasek?) na te łopaty w tylnim kole.

Z materiało wydawało mi się, ze szybciej by sie podjechało pod ta górę crossówką. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z materiało wydawało mi się, ze szybciej by sie podjechało pod ta górę crossówką

 

 

tez to zauwazylem ze ta gorka byla jakas taka nie za stroma crossem mozna by wziac wiekszy rozped i napewno by sie szybciej dojechalo (przynajmniej w telewizji ta gorka tak wygladala moze na zywo jest inna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wymiata ;) czy ten koles nie udziela sie przypadkiem na forum slaskich motocyklistów?? (nie znam dokładnego adresu strony) kiedys tam wszedłem i wlasnie zapamietalem kogos na czerwonym supremoto malej pojemnosci. z tego co pamietam to namietnie cwiczył stoppie :(

 

pozdrawiam

 

 

ano udziela sie.... :evil: rzadko ale sie udziela :(:D :( ale namietnie to cwiczyl raczej jazde na gumie :( :D

Link do foruma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurde jak Krzysiu zacznie jeździć koło mojego bloku na kole :(:D aż ładnie popatrzeć:(

 

[ Dopisane: 14 ]

Anushka a znasz Pawła jego kolege :( nazwisko na K :( ma derbi :D jeździ z nim czesto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...