Skocz do zawartości

kaski agv


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Proponuję wziąć udział w konkursie w nowym Fast Bike'u . Do wygrania jest nowy Ti-tech VR46 taki w jakim jeżdzi Vale , limitowana seria 500 szt

na cały świat plus list od Valentino .

Sam jeżdziłem długi czas w Sharku Rs-2 i jest to mój drugi kask , natomiast obecnie mam replicę X-went Joker model z lat poprzednich.

Zaje........sty lekki i wygodny . Nie chcę porównywać Araia , Shoei , Suomy czy innych do AGV , każdy ma wolny wybór tak jak Rossi a myślę że jako 7 -krotny Mistrz Świata ma naprawdę duuuży wybór :-) :-) :-)

 

pzdr. i zapraszam na zakupy

 

Robuś - Intermotors Poznań www.intermotors.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja jakieś cztery miesiące temu nabyłem AGV 2007 Airtech Tribute za około 700zl(nie pamiętam)

Ogólnie jestem zadowolony, sprawia wrażenie solidnego, szybka nie paruje, wentylacja też ok, wyjmowana wyściółka (można prać), bardzo wygodny i dość lekki, co mogę jeszcze w nim pochwalić to ta gumowa osłona na brode dzięki której tak nie wieje po szyi. :icon_exclaim:

Natomiast wadom dość sporą jest nieszczelnie domykająca się szybka i to że jest dość głośny (powyżej 100km/h )

Kask według mnie w tym przedziale cenowym jest godny polecenia

pzdr. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam SHOEI -MULTITEC bo taki och i ach. Prawda wybrałam założyłam i ...tak jakby zrobiony dla mnie, fajny mechanizm (szczękowiec) więc zamówiłam ...

Odebrałam no i w drogę ,po ok. pół godz. czuję, że coś mnie uciska ,więc poprawiam kask na głowie (może źle założony) po kolejnych 10 min. muszę stanąć i zdjąć NATYCHMIAST !!! bo głowa mi pęka...Boli po obu stronach - myślę ROGI mi rosną czy jak?

Może ułoży się więc jeszcze kilka takich wypadów -niestety kończą się tak samo i...żegnam markę SHOEI -trochę mi szkoda ,ale stawać co 40 min. na trasie i zdejmować kask to żadna jazda...

 

Teraz mam AGV(blade) i jestem zadowolona - choć jest już w nim trochę zimno (otwarty)

Jeśli kupię integrala to również z AGV

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam AGV GP-Pro GOTHIC i jestem z niego bardzo zadowolony, początkowo uciskał na policzki i uszy a obecnie (po kilkunastu jazdach) jest super dopasowany tak jak by był dla mnie stwożony.

Polecam brać rozmiar mniejszy niż jest wg. opisu czyli jak L ma 60-62cm obwodu głowy a głowa ma 60 lub 61cm polecam brać ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem kaski AGV takie do 600 czy 700 zł i w prawie wszystkich przy zakładaniu poduszki na policzki po założeniu znajdowały się prawie, że przy oczach, przesuwały się. W kaskach innych firm (nawet tych najtańszych) to nie występowało.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam AGV Stealth. podczas zakupu byl dopasowany idealnie, ale wystapila podobna akcja jak ze wspomnianym powyzej kaskiem shoei. ja niestety nie moglem sie poddac i meczylem sie w nim. na szczescie dopasowal sie do glowy po jakichs dwoch miesiacach (sic!) - a jezdze sporo.

 

o samym kasku - jest glosny, ma spore tendencje do parowania, pizdzi w nim przogromnie. czesto podczas jazdy oczy mi lzawia od wiatru. to jedyny kask, w ktorym dosc czesto zdarza mi sie dostac w oko jakims malym owadem przy zamknietej szybce.

 

ze wzgledu na jego budowe przeboje z wiatrem/halasem przewidywalem (chociaz nie do az takiego stopnia) i nie mam zamiaru sie wyplakiwac. takie mam po prostu odczucia - a moze mi sie trafil wypatroszony egzemplarz ; )

 

na pewno dobry garnek do sportowej jazdy w letnie dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja sobie kupilem z hameryki AGV STEALTH w malowaniu arabesqeblu(jakos tak sie pisze) kosztowal z wysylka 450zl!!!, wizjer nie paruje nawet w deszcz, no wyglad to jego zzdecydowany plus, wykonczenie swietne(coolmax) wyjmowany srodek, wszystko sie ladnie trzyma na miejscu zadnych ruchomych poduszek, wentylacja znakomita, zadnych robali pod szybka(moze to wina niedopasowania rozmiaru lub jakas nietypowa budowa glowy), jest dosc gleboki broda nie wystaje, tylko jedna wada.......glosny!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pork mam go 2 miesiace, a robali ostatnio bylo wiecej niz w lecie, jak bylo to cieplo ostatnie 4 dni to sie te meszki czy inne dziadostwo wyroilo, a ze mieszkam na wsi nad rzeka to robali ci u nas dostatek.

Co do antyfoga to jak na razie zdaje egzamin ale nie czyszcze zadnymi detergentami szybki tylko woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam s-4.

kask jest ładny, tylko głośny i szybka imho to porażka (strasznie się rysuje, odbija refleksy w nocy).

no ale na pewno jest bezpieczny :wink:

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...