Skocz do zawartości

Foty mojej CB 750 K


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bikepics.com/members/redas/ tutaj możecie zobaczyc moja Honde zwana "Komarkiem".Jest to mój pierwszy japoniec nastepca nie skonczonego Junaka do ktorego straciłem serce i zapał.Jak dla mnie to zaskoczenie że nic nie robie tylko wlewam paliwo i jade bez zastanawiania sie "czy aby czasem dojade ,a jeżeli dojade to czy wruce".Jak dla mnie to super sie prowadzi,oddaje moc w całym zakresie obrotów.Bardzo wygodna,duża i mocy jak dla mnie aż nad to.Jej minus to to że trzeba by wymienić krućce.Jej rocznik to 1979 i ma oryginalny lakier,ale w papierach ma 1994 bo wtedy była przywieziona z rajchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikna ;)

szkoda że już dohc

sam mam sentymanta do wczesnych japońskich czwórek :P

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy, wiemy ;) tyle że drogo ją cenisz :P

w moich okolicach jest cb750 ohc z połowy lat siedemdziesiątych za 2500zł

niestety dużo braków w karoserii

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg to 64 tys. z hakiem chociaz może mieć 164 tys. przeciez ona ma 26 lat.Trzeba przyznac że nic w niej nie tlucze sie,ani łancuch pierwotny ,ani rozrzadu ,albo naprawde ma 64 tys. albo była generalka robiona bo znajomy mechanik badał jej cisnienie na cylindrach i cisnienie oleju i wszystko jest jak najbardziej OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy, wiemy ;)  tyle że drogo ją cenisz :P  

w moich okolicach jest cb750 ohc z połowy lat siedemdziesiątych za 2500zł

niestety dużo braków w karoserii

 

:lol: - moze drogo, ale kompletna, lakier oryginal, nie bierze oleju, a poza tym nie zalezy mi na szybkim sprzedaniu.

Anyway, co brakuje tamtej za 2500??? Moze cos mam- albo moge dostac.

Duzo rzeczy mozna dostac w USA( ja juz troche w swoja zainwestowalem i tak wyniosla mnie wiecej niz chce sprzedac) . Pozdr. Janek.P.S. W tej DOHC trzeba sprawdzic luzy zaworowe czy trzyma, i stan lancuszkow rozrzadu, wymienic olej z filtrem oleju to podstawa na poczatek- bo w zeszlym roku znajomek sprowadzil z niemiaszkowa DOHC i okazalo sie ze tam juz byla "picowana"- skracane lancuszki rozrzadu(!!!) i dziwne podkladki w rozrzadzie(!!)- tak wiec wszystko trzeba sprawdzic- ja nikomu nie wierze- jak nie zobacze na wlasne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc całej karoserii brakuje

rama, silnik,hamulce oryginał, normalnie zarejestrowana

nieoryginalny wydech (4w1-brzydal),inny zbiornik,kanapa,owiewka itp

ogólnie wygląda jak wyścigówka z tamtych lat -tzn motocykl turystyczny przystosowany do wyścigów na torze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj rocznik(dokladny!) ,albo numery ramy i silnika- to zobacze jaka to wersja. Teraz to pewnie cafe racer? Pozdr. Janek.P.S. Nie lepiej kupic na zachodzie komplet, polamanca i z 2 zrobic 1 porzadny( polamance- albo nie na chodzie to ok. 100Eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...