Skocz do zawartości

954 i K3 PO TESTACH


Rekomendowane odpowiedzi

adas7 - masz racje jeśli chodzi o v-max to czy będzie to fajer 954 czy k3 i inne tysiące nawet 2005 rok prędkość bedzie podobna, tylko co to daje? maluch też jedzie tak samo szybko jak smart a jak bym miał wybierac to chyba nie musze ci mowic co bym wziął. W motocyklu nie liczy sie v-max tylko całość, a to juz pojęcie dość złożone. Jeśli porównywali byśmy motocykle pod wzgledem prędkości maksymalnych to wygrałby ten mutant co nie skręca z silnikiem od dodge vipera, ale co to za motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu mowa bylo o przyspieszeniach z roznych biegow i v-maxie! a nie dokladny test momentu obrotowego i mocy :(

Szybki test/porownanie i wszystko. I z nas nikt nie sadzil ze fajer bedzie sie trzymal tak blisko tak zachwalanemu K3 , nic dodac nic ujac... :) Jak przeczytasz dokladnie to jest napisane ze K3 troszke odchodzi fajerowi a na vmax jest rowno i to sie zgadza, nikt tego nie neguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K3 zjada fajera na śniadanie i sie nawet przy tym nie poci... trzeba tylko umieć mu odwinąć.

Właściciel tej K3 o której mowa przyjechał w niebo wziety bo mówi:

"wiesz- extra chodzi na nowym wydechu i elektronice...wcześniej z dwóji ciężko g było na gume postawić a teaz luz..."

spoko.

Ja jestem niemal pewien że wyrwałbym tą K3tróje na czwórce z gazu na gume bo na trójce tawała sama i to o niebo lepiej niż moja kawa na dwójce...

 

Miejcie litość i nie piszcie że fajer sie przytrzyma bo to bzdura i róznica będzie i odczuwalna w całym zakresie prędkości. K3trójka to wymiatacz a fajer jest poprostu szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko ok ale sam piszez ze sprzet ma PC, wydech i inne bajerki wiec nie porownoj go do zwyklego... I nie pisz ze PC nic nie daje :D :) (nie chodzi o moc tylko wystarczy ze wyrowna krzywa momentu a to duzo daje!)

Piszac twoje wrazenia mam odczucie ze K3 przy fejerze954 to kosmos a nie ma o tym mowy ;), jest szybki ale nie przesadzajmy/wyolbrzymiajmy ;) Na torze roznica nie bedzie wieksza niz 0,3-0,5 sek

 

Mam kilka testow tysiacow z 2003 roku i jakos tam k3 wogole nie byla hen hen z przodu choc moca na hamowni byla daleko z przodu :P

 

Dla mnie koniec tematu :( kazdy wie swoje a ja nie neguje twoje odczucia Spidi tylko mysle ze troche przesadzasz i tyle :D

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerów testowałem 3 , wszystkie ze zmienionymi wydechami a jeden z pełnym akropovićem i PC! :)

Zozumiałeś moje odczucia że K3 do 954 to kosmos... hmm... zsiadłem z K3 i tak właśnie stwierdziłem. Wcześniej latałem K1 i coprawda szybkie ale nie zrobił na mnei takiego wrażenia. Nie było takiej przepaści ani miedzy Fajerem, ani 95 ani jedynką ani nawet moją kawą ale wsiadłem na K3jke i poczułem coś czego dawno nie przeżyłem... zastrzyk odczuwalnej mocy której na codzień nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt nie ma na śląsku żadnej K żeby to potwierdzić co piszesz że to "kosmos"

pisałem Ci juz 5 razy , zebyś nielametował że nikt nie ma tylko podjechał do moto suzi w bielsku i porównał sobie osiągi z Gixerowską k2 i Piotrka k5 :) moze i Ewa na k4 sie dołączy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja mam podjechać, tylko oni, ja wiem swoje. To ktoś z K3 powinien udowodnić że się mylę. Do testowania vmax nie ma dróg w bielsku i okolicach odpowiednio długich, szerokich i mało natężonych. Pozatym to musi być ktoś z forum bo spoza forum to mam kolege, ale jest "niewiarygodny". Gixer milczy a ja nie będe jak osioł wchodził do salonu i pytał kto pojedzie na testy swoim sprzędem do katowic.

Nie ma chętnych, to nie, widocznie większość suzukowiczów śmiga turystycznie i lajtowo, trudno każdy jeździ jak lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dostał drugi raz, bo niedawno był i to nawet nie jako angel tylko gixer a nie wierzę ze olał bo on jest uzalezniony od forum. A to nie jest rzucanie rękawicy tylko test motocykli, rękawicę chętnie rzucę na torze w Brnie, gdzie jest miejsce i odpowiednie warunki do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...